СК «Дніпро-1» – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) 6:0 (4:0)
Судді на лінії: Петро Кочубей (Виноградов), Сергій Соботюк (Житомир).
Четвертий арбітр: Денис Резніков (Кам`янське).
Суддівський наглядач: Юрій Ісаєв (Запоріжжя).
СК «Дніпро-1»: Юрчук, Чеботаєв, Лопирьонок, Логінов, Польовий (Бровченко,76), Кравченко (кап.), Загальський (Сніжко,72), Когут (Панасенко,59), Назаренко, Чичиков (Щедрий,46), Куліш (Кожушко,65)
Запасні: Бабічин, Башлай, Шаповал, Панасенко, Сніжко, Мємєшев, Войцеховський.
Головний тренер: Дмитро Михайленко
«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні): Мирний, Боровський, Максименко (Кравчук,5, Єфремов, 46), Аксьонов, Сидоренко (Жениленко,46), Корольков (кап.) (Фаюк,80), Батюшин, Кіча, Лозовий, Сікорський (Ямполь,61), Шевчук.
Запасні: Рязанцев, Ходаковський
Голи: Лопирьонок (19), Кравчук (27, автогол), Куліш (36,44), Назаренко (84), Кожушко (90+1)
Попередження: Польовий (50), Аксьонов (50)
Вилучення: Аксьонов (74)

У порівнянні з переможним матчем проти «Руху» у Винниках тренерський штаб дніпрян зробив у стартовому складі команди мінімальну перебудову – замість Сніжка з перших хвилин вийшов Загальський. Вже на 2-й хвилині господарі провели першу гостру атаку – Назаренко практично від кутового прапорця навісив на 11-метрову позначку, де Чичиков вистрибнув вище всіх, але м’яч після його удару прийшов у руки голкіперу. Спортклубівці продовжують тиск, і за 5 хвилин Мирний перериває ще один гострий навіс Назаренка, а у наступній атаці захисники гостей блокують удар Польового в межах штрафного майданчику. А вже на 10-й хвилині дніпряни повинні були забивати – спочатку Мирний відбив штрафний від Кравченка, а на добиванні Куліш влучив у поперечину. Гості відповіли на 15 хвилині, коли захист спортклубівців помилився на лівому фланзі, і Сікорський вийшов сам на сам із Юрчуком, але надійно зіграв воротар СК «Дніпро-1».
Та все ж таки саме дніпряни невдовзі відкрили рахунок – Загальський заробив черговий перспективний штрафний, який у притаманному для себе стилі подав Кравченко, а там Лопирьонок головою спрямував м’яч у сітку -1:0! А у наступній атаці цей фокус повторили Залалсьький і Логінов, але цього разу лайнсмен зафіксував офсайд у захисника. За три хвилини арбітри не зарахували ще один гол господарів, тепер вже вирішивши, що Куліш порушував правила, коли боровся за м’яч, відправляючи його у сітку. Але арбітри ніяк не могли скасувати гол у власні ворота Кравчука, який намагався перервати пас Назаренка на Куліша, і несподівано для Мирного відправив м’яч у ворота – 2:0 на користь СК «Дніпро-1». Ну а на 36-й хвилині дніпряни розіграли просто таки блискучу комбінацію, як кажуть, в англійському стилі – Когут піймав на голову передачу з центру поля і скинув м’яч Кулішу, який також головою зумів завдати невідпорного удару у нижній кут -3:0!
Гості мали непоганий момент практично за хвилину після пропущеного голу, але вихованець дніпровської школи ДЮСШ-12 Кіча з вигідної позиції пробив вище воріт. З іншого боку дніпряни наприкінці тайму продовжили тиск і після того, як Загальський (41 хвилина) і Назаренко (43 хвилина) втратили гольові моменти, рахунок все ж таки збільшив Куліш, який після прострілу Чеботаєва оформив дубль – 4:0 після першого тайму, до якого Владислав Дорош вирішив нічого не додавати, не дивлячись на проведену гостями заміну на початку гри.
Можна здогадуватися, що було у роздягальні гостей у перерві, але зробивши одразу дві заміни підопічні Сергія Пучкова одразу повели наступ, і на 48-й хвилині відмінний шанс скоротити рахунок був у Батюшина, проте тут мужньо зіграв Логінов, який головою відбив потужний удар суперника. Непоганий момент був у гостей і на 56-й хвилині, коли Сікорський завдавав удар з лінії штрафного майданчику – вище воріт. Після цього дніпровські хвилі накотили на ворота суперника: 57 хвилина – Назаренко вивів на удар Загальського, але удар того заблокували; 58 хвилина – Загальський навішує від лицевої лінії і удар головою Щедрого приходиться у захисника суперника (не виключно, що там була і рука!); 59 хвилина – Когут пробив повз воріт після блискучої комбінації Назаренка і Загальського; 62 хвилина – Куліш не реалізовує вихід сам на сам; 67 хвилина – Кожушко, який замінив Куліша, зумів виграти боротьбу у захисника і залишився на самоті з воротарем, але переграти Мирного не зумів.
Лише після цього гості зуміли провести гостру атаку правим флангом, проте Батюшин пробив вище воріт метрів з десяти. Дніпряни ж продовжили домінувати, а на 74-й хвилині гості ще і залишились у меншості після того як Аксьонов перервав прохід Кожушка ціною другої жовтої картки, хоча здалося, що порушення було у штрафному майданчику. Але і штрафний був небезпечний, проте Польовий, що відзначає сьогодні 33-річчя, пробив поруч з дев’яткою. Та дніпряни явно награли на п’ятий гол, і забив його юний Назаренко, який чітко пробив у нижній кут метрів з 16-ти після відмінної передачі Кравченка. Одразу після цього могли забивати Кожушко і Панасенко, але перший, красиво перегравши захисників, так і не зумів завдати удару, а з пострілом другого впорався Мирний. А вже у компенсований арбітром час Кожушко відкрив лік голам і у Першій лізі, реалізувавши вихід сам на сам, якого кинув у прорив довгою передачею Лопирьонок. 6:0 – блискуча перемога дніпрян у стартовому домашньому матчі у Першій лізі, яка автоматично вивели нашу команду на перше місце у турнірній таблиці!