Судді на лінії: Сергій Наскалов (Мукачеве), Дмитро Попельницький (Кропивницький)
Четвертий арбітр: Олександр Афанасьєв (Харків)
Суддівський наглядач: Геннадій Літвінов (Луганська область)
«Суми»: Штанько, Пінчук, Рафальський, Кохія, Козлов, Вечурко (кап.) (Переверза,72), Луговий, Лиховидько, Бовтрук (Квачов,72), В.Шарай (Савін,46), Яворський (Васильченко,76)
Запасні: Бубенцов, С.Шарай, Медведь, Надірадзе.
«Дніпро-1»: Юрчук (Кліщук,81), Чеботаєв, Башлай (Лопирьонок,46), Логінов, Польвий, Кравченко (кап.), Сніжко (Панасенко, 72) Когут (Загальський,46), Чичиков, Назаренко, Куліш (Войцеховський,77)
Запасні: Бровченко, Кожушко, Щедрий
Головний тренер: Дмитро Михайленко
Попередження: Когут (18), Башлай (28), Козлов (31)
Голи: Куліш (35), Кравченко (38), Загальський (67), Чичиков (78)

Тренерський штаб дніпрян повністю повторив той склад, що п’ять днів тому розтрощив на власному у полі луцьку «Волинь». Гра розпочалася у повільному темпі, команди не намагалися форсувати події. Дніпряни традиційно більше тримали м’яч, у той час як гості встигли подати в стартові 8 хвилин два кутових, але ніякої загрози воротам Юрчука ці стандарти не несли. Гості першу гостру атаку провели на 12-й хвилині, коли партнери вивели на удар Назаренка, але той практично з кута воротарського майданчику поцілив вище поперечини. Сумчани відповіли небезпечним стандартом на 19-й хвилині, коли м’яч заметушився у воротарському майданчику дніпрян, але захисники зуміли відвести загрозу від воріт. Невдовзі міг відкривати рахунок Куліш, який замикав простріл з правого флангу, але форвард спортклубівців програв ближню дуель досвідченому Штаньку. Не менш гострий момент виник і на 26-й хвилині, коли Сніжко і Назаренко розіграли комбінацію на лівому фланзі, а Кулішу не вистачило лічених сантиметрів, щоб замкнути простріл партнера. У відповідь господарі за три хвилини провели небезпечну атаку, яка завершилася підступним ударом Яворського поруч із стійкою. Та все ж таки в останні десять хвилин першого тайму дніпряни зуміли дотиснути суперника. Спочатку Куліш з другої спроби завершив комбінацію партнерів, а за три хвилини Кравченко у притаманному для себе стилі бездоганно виконав штрафний удар – 2:0 на користь спортклубівців! Але і сумчани мали непоганий момент перед перервою скоротити рахунок, коли їх форвард продемонстрував відмінний дриблінг перед штрафним майданчиком дніпрян, та завдав удару під поперечину, але Юрчук у карколомному стрибку перевів м’яч на кутовий.
З початком другого тайму господарі пішли вперед великими силами, і вже на 48-й хвилині Савін, що вийшов в перерві, отримав чудовий шанс відзначитись, проте пробив з льоту повз воріт. Але і дніпряни не відсиджувалися у захисті, і на 53-й хвилині Назаренко опинився на ударній позиції, але з його пострілом з лінії штрафного майданчику переконливо впорався Штанько. Далі спортклубівці взяли м’яч під свій контроль, подовгу розігруючи комбінації на підступах до штрафного майданчику суперника, просто не даючи господарям доторкнутися до м’яча. Ну а ця перевага втілилися у голи. Спершу відзначився Загальський, який спочатку влучно пробив після скидання Куліша, а потім Панасенко асистував Чичикову – 4:0 друга поспіль розгромна перемога дніпрян!