30 січня. 14:00. НТБ Придніпровськ. Манеж. Контрольний матч.

СК «Дніпро-1» — МФК «Кремінь» (Кременчук) – 1:0 (0:0)

СК «Дніпро-1» (1 тайм): Кліщук, Шаповал, Очігава, Сафронов, Чеботаєв, Батагов, Бєляєв, Загальський, Панасенко, Кузик, Чичиков. 2 тайм: Юрчук, Лопирьонок, Логінов (до 79 хв.), Сафронов, Сніжко, Литвиненко, Польовий, Назаренко, Ярмолюк, Хучбаров, Куліш.

«Кремінь» (Кременчук): Котляров (Олійник, 53), Кунєв (Бичков, 55), Вовкодав (Федоренко, 71), Ченбай (Бистрий, 46), Задерецький (Дмітрієв, 55), Масалов (Піскун, 53), Сафонов, Сидоренко (Степанчук, 55), Гоменко (Меркушов, 46), Локтіонов (Куць, 53), Черній (Богданов, 46)

Гол: Литвиненко (73)

Через три дні після першого зимового спарингу з «ВПК-Агро» наша команда провела наступний двобій. Суперником став лідер однієї з груп другої ліги «Кремінь», що прямує до підвищення у класі.

СК «Дніпро-1», як і у попередньому випадку зіграв два тайми різними складами (за виключенням центрального захисника Сафронова). При чому, після перерви господарі використали схему з трьома центральними захисниками: Лопирьонком, Логіновим та Сафроновим. Зазначимо, що знову на штучному газоні не грав Кравченко, були відсутні Яворський, який зазнав травму у матчі проти магдалинівців, та Когут.

Гості виявилися досить доброю командою, яка вміє грати у комбінаційний футбол, а не просто лупцює м’яч вперед. Зазначимо, що «Кремінь» доволі якісно укомплектований, маючи у складі цілу низку гравців, що мають досвід, у тому числі, виступів у Прем’єр-лізі. До речі, проти колишніх одноклубників зіграв і Ярослав Гоменко, який вже декілька днів перебуває у таборі команди з Кременчука.

Спортклубівці впродовж першого тайму не створили жодного моменту біля чужих воріт. «Кремінь», граючи на контратаках, у свою чергу, завдав декілька ударів із середньої відстані, а ще мав один біль-менш небезпечний момент. Досвідчений Локтіонов втік від Сафронова до штрафного, але йому назустріч вчасно висунувся Кліщук, який заблокував удар.

У другому ж таймі вже «Дніпро-1» частіше загрожував воротам суперника. Це відбувалося, у першу чергу, завдяки зусиллям Олександра Назаренка. Він на швидкості декілька разів тікав від опонентів, небезпечно бив з обох ніг. Але відзначитись судилося не йому. На 73-й хвилині Іван Литвиненко пробив низом з 22-23 метрів, і м’яч влетів у лівий від воротаря кут. Здалося, що у цьому епізоді голкіпер «Кременя» дещо забарився зі стрибком.

Ближче до кінця матчу збільшилася напруга і біля воріт Юрчука. Два удари з небезпечних штрафних пройшли повз ліву від нього стійку, а на 87-й хвилині «Кремінь» втратив реальний шанс здобути нічию. Литвиненко втратив м’яч біля свого штрафного, і Куць опинився майже сам на сам з Юрчуком. Завдавши удару від району лівого кута воротарського майданчика, він не поцілив у ворота.

На той момент господарі грали у меншості. Десь за 10 хвилин до закінчення матчу травми зазнав Логінов, а гравців, що були на полі у першому таймі, вирішили не використовувати і дограли спаринг вдесятьох.

Цим матчем СК «Дніпро-1» закінчив перший етап підготовки до весняної частини сезону. 3 лютого команда вирушить на збір до Туреччини.