Кубок Кудрицького. 5 тур. Група «Б».
22 грудня. 14.45. Придніпровськ. Манеж.
СК «Дніпро-1»-U-19 – СК «Дніпро-1-Борисфен» 1:2 (1:1)
СК «Дніпро-1»-U-19: Зновенко (Веклич, 41, Кабка,70), Езеагбанарі (Віговський,41), Матвеєв (Кірєєв,41), Зайков (кап) (Стельмащук,67), Кобельчук (Ернандес,67), Батагов, Волинець, Соловйов (Маловичко,67), Гаврилюк (Копил,41), Ховайко (Швиденко,50), Митченко (Сокол,67)
СК «Дніпро-1-Борисфен» (стартовий склад): Тарасенко, Єрмаков, Гарбуз, Буков, Ігнатенко, Базаров, Федорченко, Коренєв, Пенський, Сосна, Крохмаль. Запасні: Першин, Хрущ, Гюльназаров, Овзяк, Черняєв, Лисаченко, Обертас, Полонський, Попережай.
Голи: Батагов (7) – Крохмаль (40), Єрмаков (52, з пенальті)

В черговому турі Кубка пам’яті Миколи Кудрицького юніори СК «Дніпро-1» зустрічались зі своїми одноклубниками борисфенівцями, проти яких виступають у першості України серед команд не старше 19 років. В цьому чемпіонаті спортклубівці посідають перше місце, вигравши всі матчі (у тому числі і у земляків -2:1), а їх суперники розташувалися на передостанній сьомій сходинці. А от у Кубку Кудрицького все навпаки – СК «Дніпро-1», не дивлячись на те, що по грі практично у кожному матчі ні в чому не поступалися більш досвідченим суперникам, замикають турнірну таблицю, а борисфенівці, які сенсаційно переграли лідера аматорського футболу Дніпропетровщини магдалинівський «ВПК-Агро», очолювали гонку в групі «Б».
Зі стартовим свистком СК «Дніпро-1» захопив ініціативу, і вже після гострого штрафного у виконанні Соловйова господарі заробили кутовий, який все той же Соловйов точно виконав на голову Батагову, що спрямував м’яч у сітку. Протягом першої половини гри підопічні Віктора Біцюри втратили ще кілька відмінних нагод збільшити свою перевагу: удар Ховайка метрів з 12-ти був заблокований захисником, а ще двічі небезпечно бив Митченко, і якщо у першому випадку надійно зіграв Тарасенко, то у другому гостей врятувала хрестовина. У борисфенівців запам’яталися постріл у дальній кут поріч із стійкою Пенського, та удар метрів з десяти Сосни, коли на м’яч зреагував Зновенко. А коли команди вже готувалися до перерви гостям вдалося забити «у роздягальню» – Сосна вивів на удар Крохмаля, який на замаху переграв захисника і влучно пробив у нижній кут – 1:1.
Другий тайм знову активніше розпочали господарі, у яких запам’ятався удар Кірєєва, коли м’яч пролетів в сантиметрах над поперечиною. У свою чергу борисфенівці відповіли проходом Пенського, якого у власному штрафному майданчику збив Батагов – пенальті чітко реалізував Єрмаков. Після цього господарі повели атаки великими силами, при цьому за 13 хвилин до завершення матчу борисфенівці ще і залишилися у меншості після того, як Федорченко отримав друге попередження у матчі. Двічі свій успіх першого тайму ледве не повторив Батагов, який після навісів зі стандартів вигравав боротьбу на другому поверсі, але тепер одна спроба виявилася невлучною, а в іншому випадку надійно зіграв воротар. Чудовий момент був у Маловичка, що опинився на одинці перед Тарасенко, але пробив не у ворота, а вздовж їх. Останнім принести хоча б нічию своїй команді міг Волинець, але і він не зумів переграти голкіпера, знаходячись у воротарському майданчику. Отже, перемога у дербі на боці СК «Дніпро-1-Борисфен».