27 січня. 12.00. НТБ Придніпровськ. Манеж. Контрольний матч.

СК «Дніпро-1» -«ВПК-Агро» (Магдалинівський район) 4:2 (2:0)

СК «Дніпро-1» (1 тайм): Юрчук (Бабічин,30), Шаповал, Очігава, Лопирьонок (капітан), Романюк, Литвиненко, Ярмолюк, Загальський, Чичиков, Кузик, Яворський.  2 тайм: Бабічин (Кліщук,60), Бровченко, Логінов (капітан), Сафронов, Сніжко, Когут, Панасенко, Бєляєв, Назаренко, Хучбаров, Куліш.

«ВПК-АГРО» (Магдалиновский район): Гришин (Бубенцов, 46), Алексанов, Васильєв (Полянський, 46), Яременко (Дегтярьов, 57), Кравчук, Ляшенко, Терехов, Маргарян, Коломоєць (О.Логінов, 46), Соколянський (Зеленський, 75), Красов (Докукін, 66).

Голи: Загальський (23), Кузик (28), Куліш (51), Назаренко (59) – Дегтярьов (65), Соколянський (69)

Вилучення: Зеленський (“ВПК-Агро”, 83 хвилина, але залишився на полі за домоленістю команд)

Свій перший матч у 2019 році спортклубівці почали доволі оновленим складом. З перших хвилин вийшли усі три новачки дніпрян – Зураб Очігава, в центрі захисту, Юрій Романюк на правому фланзі оборони, а Орест Кузик зайняв позицію лівого вінгера. Крім того, в центрі поля діяв юний тандем Іван Литвиненко-Єгор Ярмолюк (останній виступає в ДЮФЛУ за дніпровську Академію), а на вістрі атаки тренери випустили Вадима Яворського (останнім часом виступав за ПФК «Суми»), який зараз знаходиться в СК «Дніпро-1» на оглядинах, але як слід потенційний новачок дніпровців себе проявити не встиг отримавши ушкодження – травмованого змінив Хучбаров. Команди розпочали жваво, більш того, трохи активнішими в стартові хвилини виглядали магдалинівці. Саме вони створили перший гострий момент в матчі, коли на ударну позицію вийшов Соколянський, але Юрчук впорався з його пострілом, перевівши м’яч на кутовий. Одразу ж міг забивати Кузик, який у дотик замикав простріл з правого флангу від Чичикова, але м’яч розминувся у сантиметрах з дальньою дев’яткою. Поступово спортклубівці почали прибирати ініціативу до своїх рук і у середині тайму рахунок було відкрито – перший гол команди у новому році забив Ігор Загальський, який красиво перекинув м’яч через голкіпера, покаравши його за необачний вихід з воріт. А невдовзі голом відзначився і дебютант команди Кузик, який майстерно виконав штрафний удар у нижній кут -2:0. Також у першому таймі запам’ятався прохід лівим флангом Шаповала, який у підсумку опинився на газоні у чужому штрафному майданчику, проте, свисток арбітра не пролунав, а також був красивий сейв Гришина після потужного удару Литвиненка метрів з 20-ти.

У другому таймі склад господарів повністю оновився (зазначимо, що три воротарі грали по 30 хвилин кожен), а на поле вийшли ті, хто виступав за команду восени, плюс до них приєднався дует юніорів, що повернулася з оренди – Олександр Сафронов та Олександр Бєляєв . При цьому змінилася і схема гри дніпрян, які тепер стали діяти в три захисники з двома опорниками. Перевага спортклубівців на початку тайму була відчутна, і невдовзі рахунок до великого довів Станіслав Куліш, який додав м’яч у сітку після заблокованого удару Олександра Бєляєва. Далі Назаренко програв ближній бій голкіперу суперника, але за 4 хвилини удар Олександра з метрів 20-ти воротар «ВПК-Агро» відбити вже не зумів. Ну а перед четвертим голом блискуче зіграв Бабічин, який врятував команду після удару з близької відстані. Цілком довести рахунок до 5:0 міг Ігор Когут, але той не влучив головою з кількох метрів, замикаючи відмінний простріл Хучбарова. При такій перевазі деніпряни дещо розслабилися у захисті, чим суперники зуміли двічі скористатися. Спочатку центральний захисник магдалинівців Микита Дегтярьов підключився до подачі кутового і головою спрямував м’яч у сітку, а невдовзі Ігор Соколянський реалізував вихід сам на сам. До завершення матчу у команд ще були можливості змінити рахунок, але цього більше не сталося. До завершення матчу у команд ще були можливості змінити рахунок, але цього більше не сталося. Ну а найпам’ятнішим епізодом в кінці гри став момент на 83-й хвилині, коли арбітр матчу показав пряму червону картку за підкад ззаду Зеленському , але за домовленістю команд гравець «ВПК-Агро» залишився на полі, що ще раз підтвердило товариський статус поєдинку.