Судді: Дмитро Кубряк (Одеса), Віктор Аврамчук, Дмитро Ступак (обидва – Київ)
Четвертий арбітр: Владислав Бакулін (Нова Каховка)
Суддівський наглядач: Станіслав Боклажко (Київ)
«Мир»: Кулинич (кап.), Іздебський, Шмиголь, Шестипалов, Цибульський, Бринько, Бойко, Доценко, Чмеленко, Притиковський, Сорокін.
Запасні: Гордецький, Томенко, Красов, Кривич, Гаврилюк, Бондаренко, Пятов.
СК «Дніпро-1»: Юрчук, Сафронов, Логінов, Лопирьонок, Кравченко (кап.), Польовий, Сніжко, Когут (Бєляєв,55), Чегурко (Гоменко,46), Мємєшев (Поплавка,54), Супряга (Кожушко,76).
Запасні: Варцаба, Бровченко, Передистий
Головний тренер: Дмитро Михайленко
Голи: Доценко (6, з пенальті), Когут (53)
Попередження: Когут (43), Лопирьонок(56), Сафронов (78), Притиковський (85), Бринько (90+3)

Тренерський штаб спортклубівців виставив майже той же склад, що тиждень тому дома переграв «Енергію». Зміна стосувалась лише одній позиції – на фланзі півзахисту замість Поплавки вийшов Чегурко. Гра розпочалась для гостей доволі несподівано. Лопирьонок віддавав передачу назад Юрчуку і трохи не розрахував із силою польоту м’яча, адже трава на стадіоні «Затис» досить висока, в результаті чого суперник перехопив пас, і Юрчуку довелося порушувати правила у власному штрафному майданчику – пенальті реалізував Доценко. Протягом всього першого тайму дніпряни повністю затисли суперника біля його штрафного майданчика, але пробити стіну їм так і не вдалося. Фактично лише тільки один момент був у нашій команди, щоб відновити рівновагу, коли Супряга завдавав удару метрів з восьми, але надійно зіграв Кулинич.
Відігратися гості зуміли на початку другого тайму, коли після довгої атаки і серії рикошетив в штрафному майданчику «Миру» м’яч відскочив до Когута, і кращий снайпер команди відновив рівновагу в матчі. Дніпряни продовжували атакувати, але і гості відповідали гострими випадами, і одного разу Юрчук ліквідував вихід сам на сам. Відзначимо, що за 15 хвилин до завершення гри на полі, після тривалої перерви, з’явився Кожушко. Наша команда до останнього намагалася вирвати перемогу, і непоганий шанс був у Логінова, який головою замикав навіс зі штрафного Кравченка, але знову Кулинич зіграв надійно.
У підсумку гра завершилася унічию -1:1. Не дивлячись на втрату очок, спортклубівці збільшили свій відрив до шести пунктів від найближчого переслідувача – харківського «Металіста-1925», який, у свою чергу, поступився 0:1 в гостях «Енергії».