Виконавчий директор «Дніпра-1» Андрій Русол в коментарі Tribuna.com висловив позицію клубу щодо відновлення сезону УПЛ.

— Як УАФ і УПЛ зараз контактує з клубами щодо ймовірного продовження чемпіонату?

– У нас була відеоконференція. Думаю, якщо нам треба буде зібратися – ми це зробимо. Була дана вступна інформація, план. Якщо ситуація з пандемією не буде погіршуватися, то далі, думаю, все буде відбуватися за цим планом. З комунікацією проблем немає.

Наш клуб однозначно за те, щоб дограти цей чемпіонат, а не закінчити його якимось вольовим рішенням у поточній таблиці,

— Сергій Палкін пропонує поки відкласти розширення УПЛ до 14 команд з-за економічних ризиків. Ви як ставитеся до цієї ідеї?

– Ми за розширення. Ми ж живемо, керуючись якимись планами, принципами, надіями. Як командам першої ліги реагувати потім на цю ситуацію? Що у нас буде в першій лізі? Заради чого команди готувалися до сезону? Хтось б’ється вже другий чи третій сезон за підвищення в класі. Що ми потім будемо розповідати власникам і керівникам, уболівальникам і футболістам, чому вони рік у холосту спрацювали?

Це одна з основних причин. Друга – є ж якийсь планування. Ми ж голосуємо за якісь двох — або трирічні плани розвитку нашого футболу. А у нас кожні півроку якийсь форс-мажор – минулі плани міняємо, нові стверджуємо.

— Тобто, поки ви не бачите передумов, щоб щось кардинально змінювати в цьому питанні? Маю на увазі економічний стан претендентів на вихід в УПЛ.

– За моєю інформацією, клуби верхньої частині таблиці першої ліги досить сильні і за своєю інфраструктурою, і фінансово. Якщо б у нас були проблеми з ліцензуванням цих клубів… Але я зараз не готовий давати оцінку, адже це повинні робити компетентні органи.

Але те, що я бачу – «Інгулець», «Рух» і «Волинь». Як на мене, вони готові грати в УПЛ. І міста хороші, і регіони. І залишити їх без футболу, перекреслити все те, що вони робили – це несправедливо.

Пресслужба СК «Дніпро-1» за матеріалами Tribuna.com