Після матчу проти «Колосу» Андрій Цуріков відповів на запитання телеканалу «Футбол».

— В чому, на твою думку, полягає ключова причина сьогоднішньої невдачі?

— Футбол складається з дрібниць. Нам не пощастило у деяких моментах. Пропустили такі голи, які не мали пропускати – дуже дурні, дитячі. По-друге, хотів би відзначити суддю, яка саджала на неіснуючі жовті картки. Це також впливає на гру, коли людина не може грати так само жорстко, як можна робити без жовтої картки. Пропустили дві контратаки, що завершилися голом. Ми намагалися повернутися до гри у другому таймі, практично зробили це, швидко забивши. Але після третього голу, що пропустили, стало набагато важче.

— Після двох голів, пропущених за короткий проміжок часу, реально було оговтатись? Чи було вже зрозуміло, що гра складається не за вашим сценарієм?

— В нас вже були такі ситуації, коли ми відігравалися, і не в одному матчі. Тому ми налаштовувалися та виходили на другий тайм, щоб повернутися до гри. Як я сказав, в нас це майже вийшло. Але через власні помилки програли.

— Можливо, через тривалий сезон наприкінці матчу забракло сил?

— Ні, вважаю ми перебували у добрій формі, ми добре готувалися. Підійшли у гарних кондиціях до цього матчу. Просто, напевно, сьогодні був не наш день.

— Наскільки є болючим для «Дніпра-1» не потрапляння до фіналу плів-офф? Чи ви задоволені сезоном?

— Ні, вважаємо, що не виконали завдання, яке перед нами було. Тому незадоволені, звичайно. Ми жадали сьогодні перемоги, але…

— Чи дало вже керівництво оцінку сезону?

— Сказали, що задача не виконана. Працювали добре, все складалося до сьогоднішнього матчу.