ФК «Олександрія» — СК «Дніпро-1» — 4:1 (2:0)
26 вересня. 19:30. Олександрія. Стадіон «Ніка».
Головний суддя: Ігор Пасхал (Херсон)
Судді на лінії: Олександр Павлінов і Віталій Сухін (обидва з Одеси).
Четвертий арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса)
Спостерігач арбітражу: Леонід Ярмолинський (Київська область)
Делегат УАФ: Юрій Титаренко (Київ)
«Олександрія»: Білик, Гордієнко (Банада, 34), Бабогло, Безбородько (Устименко, 16, Грицук, 82), Третьяков, Мірошниченко, Лучкевич (Мишенко, 82), Сітало (Довгий, 82), Пашаєв, Гречишкін, Дубра
Запасні: Паньків, Стецьков, Ковалець, Задерака
Головний тренер: Володимир Шаран
СК » Дніпро-1″: Сарнавський, Адамюк, Дуглас, Сваток, Дубінчак, Батагов (Булеца, 46), Кравченко, Ді Франко (Вакулко, 89), Тейлор (Назаренко, 65), Цуріков, Довбик (Чичиков, 71)
Запасні: Юрчук, Сафронов, Ярмолюк, Кіреєв
Головний тренер: Ігор Йовічевіч

Голи: Безбородько (3), Третьяков (37), Сваток (автогол, 60), Лучкевич (68), Адамюк (78)

Попередження: Дубінчак (19), Адамюк (25), Сітало (26), Цуріков (56), Сваток (63), Банада (79)

Очевидно, що інтерес до цього матчу підігрівався фактом дебюту на тренерському містку «Дніпра-1» Ігора Йовічевіча. Напередодні оглядачі висловлювали багато припущень щодо того, як швидко і які саме зміни буде вносити хорватський фахівець до лав своєї нової команди. Цікавила, зокрема, тактична схема. І у ній таки відбулися зміни.

Наша команда розпочала матч без травмованих Логінова та Хобленка у стартовому складі. Лінію оборони склали Дубінчак, Дуглас, Сваток та Адамюк; на позицію опорного хавбека вперше в сезоні у старті вийшов Батагов, дещо вище за нього розташувались Кравченко і Ді Франко. На вістрі атаки був Довбик, а з флангів йому допомагали Цуріков та Тейлор. Цікаво, що ця схема не була сталою – при атаці спортклубівці швидко перебудовувалися на варіацію з трьома центр беками, одним з яких ставав Батагов. А потім взагалі перейшли на гру у два опорники (Кравченко, Батагов).

Зміни у порівнянні з минулим туром були і у складі «Олександрії». Після домашньої поразки від «Ворскли» Володимир Шаран зробив відчутні висновки. Паньків поступився позицією у воротах Білику, а серед польових виконавців з’явилися три нові обличчя: Гордієнко, Безбородько та Третьяков.

Матч розпочався з холодного душу для гостей. На 3-й хвилині гравці «Олександрії» зуміли звільнити зону для вривання Безбородька, і форвард, отримавши передачу з глибини, потужно пробив меж штрафного – м’яч влетів у ближній кут. Невдовзі рахунок міг бути взагалі подвоєний, але Сарнавський у цьому епізоді врятував, зреагувавши на удар з близької відстані.

Після цього «Олександрія» ще деякий час мала перевагу, а ближче до середини тайму «Дніпро-1» повністю увійшов до гри, почавши більше атакувати. Утім, виходити на ударні позиції не вдавалося. Перша загроза воротам Білика виникла на 33-й хвилині, коли після подачі Дубінчака м’яч дістався Ді Франко, але той не встиг зреагувати на нього, і від коліна той полетів повз ціль.

А «Олександрія», відсидівшись у захисті, чи не єдину власну атаку за чверть години втілила у гол. Третьяков ефектно пробив повз стінку зі штрафного. Найприкріше те, що порушення правил у цьому епізоді, скоріш за все, не було…

У перерві Йовічевіч вдався до заміни, що була спрямована на підсилення атаки – Булеца вийшов замість Батагова. «Дніпро-1» почав другий тайм активно, але міг швидко сам пропустити, коли контратаку завершував Устименко у протиборстві зі Сватком – невлучно. Й далі на полі спотерігалася схожа картина — «Дніпро-1» атакував великими силами, особливо активним був лівий фланг. Але знову забила «Олександрія». І знову не без допомоги бригади арбітрів. Асистент дав сигнал арбітру про нібито фол з боку Цурікова, і після подачі та метушні у воротарському м’яч відскочив до сітки. У четвертому ж голі захисникам «Дніпра-1» звинувачувати вже нікого, окрім себе. Вони дозволили Лучкевичу без перешкод прицільно пробити з меж штрафного під дальню штангу.

Рахунок вдалося розмочити Адамюку, який забив у непритаманному для себе стилі —  ударом здалеку лівою ногою. Наша команда продовжувала атакувати до фінального свистка, але ще підсолодити гіркоту поразки не вдалося.