СК «Дніпро-1» — «Зета» — 4:1 (2:0)

Контрольний матч. 7 лютого. Лара. Miracle Football Center.

СК «Дніпро-1»: Юрчук (Зновенко, 75), Тейлор, Дуглас, Логінов, Дубінчак (Заєць, 79), Ігнатенко, Ді Франко, Назаренко (Доморацький, 63), Когут, Чуже, Довбик

«Зета»: Радулович, Крстович, Вукчевич(Сопо, 54), Ламбуліч (Буржанович, 46), Мілойко, Шимович, Джурович (Чекліч, 60), Калежич, Пупович (Джиновіч, 72), Міліч, Орландіч

Голи: Довбик (5), Когут (39), Ігнатенко (68), Орландіч (70), Тейлор (86)

Попередження: Ігнатенко (3), Дубінчак (24), Міліч (30), Орландіч (44), Калежич (90)

Вилучення: Вукчевич (50, з правом заміни), Дубінчак (78, з правом заміни)

Заключним суперником нашої команди на зборах у Туреччині стала чорногорська «Зета». Ця команда виявилася ще більш схильною до силового футболу, ніж попередній опонент спортклубівців з Чорногорії «Будучност». Фактурні футболісти аж ніяк не відзначалися вишуканою технікою, схиляючись до вертикальних передач та розраховуючи на стандарти.

Саме «Зета» першою створила небезпечний момент, коли на 4-й хвилині після подачі штрафного і добивання Юрчук зреагував на удар впритул. А от відповідь «Дніпра-1» була результативною. Наша команда гарно розігнала контратаку, Назаренко увійшов до штрафного, віддав Довбику, той зіграв далі на Чуже, і коли у хорвата удар не вийшов, Артем сам додав м’яч у сітку.

Пропустивши, «Зета» спробувала збільшити тиск і навіть створила ще один момент. На 17-й хвилині Юрчук знову зреагував на небезпечний удар, а Логінов вибив м’яч з порожніх воріт після добивання. Власне, на цьому атакуючі дії «Зети» завершилися. Важкі чорногорські футболісти втомилися, і наші гравці, прибравши м’яч до себе, проводили одну атаку за іншою.

Довбик міг зробити дубль на 33-й хвилині, але зі штрафного влучив у стійку (воротар лише подивився на м’яч). А невдовзі рахунок було подвоєно, причому знову міг забивати Чуже. Маріо не замкнув передачу з флангу, після чого Довбик та Когут по черзі грали добиванні, аж поки Ігорю не вдалося проштовхнути м’яч у сітку.

Другий тайм розпочався за більш рівної гри. «Зета» почала частіше атакувати флангами, але переважну більшість подач блокували або знімали наші захисники. Швидкі атаки «Дніпра-1» були не такими частими, як до перерви, але становили небезпеку. Врешті-решт рахунок став великим – Ігнатенко замкнув подачу Доморацького з кутового.

Майже одразу «Зета» відіграла один гол. Чи не перша помилка захисної ланки спортклубівців була використана суперниками. Орландіч увійшов з лівого флангу до штрафного і влучно пробив у дальній кут. Рахунок міг стати мінімальним на 78-й хвилині, але Дуглас, вже лежачі на лінії воріт, підстрахував Зновенка.

Але усі зусилля чорногорців перекреслила чергова зразкова контратака «Дніпра-1». За декілька секунд наша команда пройшла від свого штрафного до чужого, де Довбик, обігравшись з Когутом, асистував Тейлору. Бразилець увійшов до штрафного по місцю правого форварда та влучно пробив повз голкіпера. Так було встановлено остаточний рахунок.