У двох останніх контрольних матчах «Дніпра-1» Володимир Танчик був одним з найбільш активних. Знайомимось ближче з новачком команди.

– Ти провів два вдалих матчі, на наш погляд. А як сам оцінюєш свою гру, наскільки задоволений?

– Звичайно, задоволений, що в минулому матчі забив гол та віддав гольову передачу. Але ще є, над чим працювати. Ми зараз тренуємося під навантаженнями, і нелегко даються ігри. Трохи ще не ті швидкості, які мають бути вже у чемпіонаті.

– У минулій зустрічі нашу команду активно підтримували вболівальники. Наскільки було приємно та несподівано грати за такої атмосфери?

– Завжди приємно грати, коли на виїзді на зборах в іншій країні приходять наші люди та підтримують. Ми їм вдячні за те, що прийшли, та були з нами.

– Вони тут опинилися не від гарного життя. Що можеш сказати їм та іншим співвітчизникам?

– Хочу побажати великого терпіння, щоб вони якомога скоріше повернулись додому. Щоб все завершилося нашою перемогою та усі повернулися до своїх домівок.

– Відбулося жеребкування Ліги Європи. З якими почуттями чекав його, наскільки задоволений та з якими думками очікуєш вже матчів?

– Ми з великим хвилюванням дивилися жеребкування. Не можу сказати, чи вдалий жереб – це покажуть ігри. Там немає слабких команд. Усі бажають вийти до групового етапу Ліги Європи та боротимуться до кінця.