Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран прокоментував спаринг своєї команди проти СК «Дніпро-1» (0:0):

— Володимир Богданович, як готується «Олександрія» до нового сезону?

— Після завершення минулого чемпіонату ми зробили певні висновки, у першу чергу це стосується наших гравців, адже плани у нас були зовсім інші. Тому хочеться, щоб у наступному сезоні у нас були і інші результати. А з першого дня, коли ми зібралися після відпустки, ми домовилися, що будемо наполегливо працювати, щоб досягати перемог. І я дуже вдячний хлопцям, адже вони у тренувальному процесі дійсно викладалися максимально, хоча і були серйозні навантаження, але вони їх витримали. Головне, що підготовка до сьогоднішньої гри тривала без травм. Звичайно, я не можу сказати, що ми вже зараз готові до сезону на 100 відсотків, але у нас є план до 12 вересня (а ми саме до цієї дати плануємо вивести гравців на пік форми), тому зараз ще будуть навантаження, а потім вже будемо працювати, як ми це робимо зазвичай під час чемпіонату.

Сьогоднішня гра це підтвердила. Усі хлопці грали по тайму, окрім Гречишкіна, і нажаль прикру травму отримав Бухал, який зараз знаходиться у лікарні, а тепер буде цілих шість тижнів у гіпсу, і невідомо коли він відновиться. То ж, ми свої проблеми бачимо. Вдячний «Дніпру-1» за хороший спаринг, завдяки якому ми побачили свою силу на цьому етапі.

— У вашого суперника додались у складі три нових гравці.  Наскільки з ними команда стане міцніше?

— Звичайно стане, і я в цьому впевнений, адже усі ці гравці – і Довбик, і Сарнавський, і Дубінчак – вже футболісти з іменем. Так що «Дніпро-1» зараз виглядає трішки по-іншому. Змінилася і тактична схема, яку ми сьогодні побачили. У минулому сезоні команда теж зупинилася за крок від Ліги Європи, хоча у дніпрян, можливо, і було інше завдання на початку сезону, наскільки я знаю. Але все одно, прикро програвати в плей-оф, а перемагати хочуть усі. Ну, а команда у «Дніпра-1» дуже цікава.

— Давайте згадаємо кумедний епізод на початку матчу, коли ви самі переплутали пенальті зі штрафним, і наказали бити іншому гравцю.

— (посміхається) Так, зараз у роздягальні я попросив пробачення у хлопців, адже це була моя помилка, тому що я спочатку вирішив, що арбітр призначив штрафний, а не пенальті. А вже коли побачив, що буде 11-метровий, то вирішив не змінювати гравця, який буде завдавати удар. І так вийшло, що Бухал і гол з пенальті не забив, але найголовніше, що він отримав травму.  Це дуже прикро. Звичайно, що в таких моментах треба бути уважнішим, тим більш, що перед грою ми призначаємо гравця, який виконує пенальті.

— Особливо, коли у воротах суперника Сарнавський, який відомий, як спеціаліст по 11-метровим ударам.

— Так, але можливо, що це і краще, адже поєдинок був контрольним. А в офіційному матчі, якби Гречишкін не забив, то потім могло і не бути впевненості протягом гри. Нічого тут страшного немає, а головне, що ми у захисті зіграли на нуль.

Пресслужба СК «Дніпро-1»