Після трьох вихідних футболісти «Дніпра-1» поновили тренування у Словенії. Наша команда залишилася у містечку Моравське Топліце, змінивши готель – тепер делегація спортклубівців мешкає у Livada Prestige.

У порівнянні з першим етапом підготовки відбулися деякі кадрові зміни. До розташування «Дніпра-1» прибув досвідчений фланговий хавбек Володимир Танчик. Натомість залишили табір команди Богдан Порох та Єгор Картушов.

Перше тренування, перед яким Танчика зустріли традиційним “коридором”, мало втягуючий характер – основну його частину становили матчі у теніс-бол. А друге заняття ввечері мало більш насичений зміст. У ньому поєдналися вправи ігрові та на вибуховість; апогеєм же став турнір серед чотирьох команд, що зіграли між собою у два кола. Після першого беззаперечне лідерство мали “червоні”, але, програвши потім двічі поспіль, вони поставили себе на межу катастрофи. Заповітні вирішальні очки вони здобули в очній зустрічі останнього туру з “білими”, яких у підсумковій таблиці випередили і за різницею голів, і за особистими зустрічами. Чемпіонами стали Юрчук, Логінов, Танчик, Когут, Піхальонок, Лебедєв, Матюшенко.

Що ж стосується справжніх матчів, то найближчий спаринг «Дніпро-1» проведе найближчої п’ятниці, 29 липня, проти узбецького «Буньодкору».