«Шахтар» – СК «Дніпро-1» – 3:0 (1:0)
Чемпіонат України серед жінок. Перша ліга. 7 тур. 10 жовтня. Щасливе. «Княжа-Арена».

Арбітр: Софія Причина (Львівська область). Асистенти арбітра: Анастасія Резнік, Єлизавета Настусенко (обидві – Київська область). Четвертий арбітр – Дар’я Губанова (Київ). Спостерігач арбітражу – Микола Даневич (Київ)

«Шахтар»: Денищич, Кревська, Ковб, Старухіна (Ілліна, 46), Мохнач (Ольховська, 72), Вегерич, Молодюк, Головач (Янєва, 85), Когут (Козуб, 83), Кожухар, Янчук

Запасні: Петровець, Манзюк

Головний тренер – Роман Заєв

 «Дніпро-1»: Рябовіл, Шалімова, Синько, Логвінова, Мустафаєва (Аслаханова, 36), Бєлік, Кумеда, Шопіна (Кузьмин, 60), Куніна, Немець, Келеп (Пшенична, 71)

Запасні: Маліборська, Плакуща, Матюша

Головний тренер – Олена Кудзієва

Голи: Янчук (11, 66), Кожухар (49)

Попередження: Молодюк (47), Ілліна (52)

Жіноча команда СК «Дніпро-1» поступилася у центральному матчі 7 туру й всього першого кола чемпіонату донецькому «Шахтарю». Але рівень гри наших дівчат довів невипадковість їхнього перебування нагорі турнірної таблиці та дає об’єктивні підстави для оптимізму.

Перед поєдинком керманич спортклубівок Олена Кудзієва зіштовхнулася з низкою кадрових проблем: важкої травми зазнала захисник Лукаш, через стан здоров’я не було Іванової, а Келеп, яка завжди є активною в атаці, ледь встигла відновитися після ушкодження. За відсутності Лукаш у центрі захисту зіграла Шалімова в парі із Синько.

Матч розпочався на зустрічних курсах, причому перший момент створила наша команда. Шопіна вдало зіграла у відборі неподалік чужого штрафного і завдала небезпечного удару. «Шахтар» відповів серією атак і голом: Янчук замкнула простріл Кожухар. Незважаючи на пропущений м’яч, дівчата «Дніпра-1» не знітилися і продовжували активну гру. Неодноразово їм вдавалися гарні швидкі атаки, але у багатьох випадках бракувало влучності. А наприкінці першого тайму наша команда влаштувала справжній штурм воріт господарок, утім забити бажаний гол не вдалося.

Активно спортклубівки розпочали і другий тайм, але їх чекав важкий удар – швидкий гол. Тепер вже наша команда пропустила швидку атаку, і Кожухар, використавши вихід сам на сам, подвоїла рахунок. Окрім психологічної переваги, з часом «Шахтар» став переважати «Дніпро-1» і фізично – на стані наших дівчат не міг не позначитися перехід зі штучного покриття, де вони тренуються і грають, на натуральний газон. Ноги підсіли, і останні півгодини пройшли вже за переваги господарок, які завдяки дублю Янчук збільшили рахунок. До останнього дівчата Олени Кудзієвої, навіть попри судоми, намагалися забити гол престижу. Оцінили їхні старання і фанати, які в кількості 18 осіб самотужки здійснили виїзд до Щасливого і забезпечили команді класну підтримку.

Це була перша втрата очок нашою командою, яка наступний матч проведе 17 жовтня у Верхньодніпровську проти «Чорноморця».