Післяматчева пресконференція тренера «Ворскли» Віктора Уляницького:

— Сьогодні хлопців не треба було налаштовувати. Коли ми тільки-но прийшли працювати до «Ворскли», перша гра була у Дніпрі. Ви пам’ятаєте, як тоді витерли ноги об нас. Сьогодні «Дніпро-1» бажав виграти, а ми дуже хотіли. Вийшло, що хотіння виграло у бажання.

— Чи згодні ви з Максимовим, що суддя сліпий? Чи маєте іншу думку щодо епізоду з пенальті?

— Я переглянув епізод з пенальті. Моя думка – ніякого пенальті не було! Розібралися з боковим суддею. А Вілійович завжди відстоює команду, він справедливий, чесний, порядний. Його у таких моментах не зупинити. Вийшло, що відстояв, адже рішення було прийнято. Це внесло напруження у матч. Через відміну була метушня, крики, і весь матч був у напрузі. Рішення суддів я не обговорюю, але вони були в обидва боки дещо незрозумілими.

— Як оцінюєте контроль м’яча та стандарти «Ворскли» сьогодні?

— У нас є завдання перед грою по стандартах як у власних воріт, так і біля чужих. Вважаю, якщо зіграли «на нуль», значить, впоралися біля власних воріт. А попереду хотілося б трохи краще зіграти, вичавити максимум з того, що заробляємо біля чужих воріт. Ми працюємо над цим, і якщо гарно працювати, прийдуть і голи.

— Якщо завтра команді запропонують продати Дмитра Різника, ви його відпустите?

— Це питання не до мене. Усі розуміють, що є талант, працездатність – це видно. Він добре працює та грає. Напевно, має у майбутньому й добре коштувати. Все попереду. Зараз світ інформації – усі  все бачать. Не лише Дмитра, у нас багато молоді підходить, потихеньку грюкає у двері. Все буде на футбольному полі. У молоді все попереду.

— Як плануєте відновлювати команду перед кубковим півфіналом?

— У нас є медичний штаб, всі умови на базі. Ми ставимося до цього дуже серйозно, адже у футболі важливу роль грає відновлення та профілактика травм. Ми працюємо за власною програмою, відновлюємося та готуємося до матчу. Хлопці самі розуміють, що це буде за матч. У Маріуполі, напевно, буде багато емоцій, адже кожна команда хоче перемогти.

— Чи виконали гравці тренерську установку, і які чинники вплинули на результат?

— Ми встигли перекинутися парою слів з Юрієм Вілійовичем після гри. Не завжди тренер буде повністю задоволений діями гравців. Але сьогодні ми бачили самовіддачу та навіть самопожертву. Виграли та йдемо далі.