На пресконференції після матчу головний тренер «Ворскли» Віталій Косовський попросив одразу переходити до запитань

— Як почувається Шехіч?

— Треба більше доби, щоб колінний суглоб заспокоївся. Потім будемо робити МРТ та отримаємо висновки лікарів.

— Чому не було навіть у заявці Васіна та Скляра?

— Вони травмовані.

— Чому був замінений Луїзао після першого тайму?

— У двобої він отримав серйозний забій у зоні тазостегнового суглобу. Тому не зміг продовжити гру.

— Гра була нервовою. Ви задоволені результатом та грою?

— Здебільшого ми задоволені другим таймом. Якщо казати про перший, це була розвідка боєм. Обидві команди намагалися в тактичному плані розібратися, зберігаючи структуру власної гри. Були епізоди. Коли переважали ми, а було, що й суперник нас перегравав. Тому ми зі свого боку діяли обережно. У другому таймі додали. Хлопці перенесли на поле те, про що ми казали у перерві. Вийшли та створили достатньо моментів. Так, є осад, що могли перемагати. Але, якщо розбирати гру в цілому, нічийний результат є нічийним. Якщо б перемогли, були б іще більше задоволені.

— Команду поповнили дві людини від минулого матчу. Коротенько охарактеризуйте їх. Які їхні якості відзначите та яку роль їм надаєте у майбутньому?

— Вже не поповнили. Цих людей ми дивилися та прийняли рішення, що вони не відповідають рівню «Ворскли».

— Баєнко же був у заявці…

— А, ви кажете за цих хлопців… Вибачте. Кажіть тоді конкретні прізвища.

— Баєнко та Хебай.

— Чеснаков та Мартиненко діють надійно, тому я не вважав за потрібне вносити якість корективи. Що стосується Рубіна, то він ще не повністю готовий, але найближчим часом, думаю, ви його побачите.

— Чим пояснюється велика кількість жовтих карток у матчах «Ворскли»? Чи ведуться з гравцями розмови з цього приводу?

— Ні, тому що футбол – це жорстка гра. Звичайно, хто отримує картку, має розуміти, що це дуже небезпечно під час гри. Але це – одна зі складових футболу. Як спрацювати у відборі чисто? Треба ж враховувати і технічне оснащення суперника, а воно на дуже хорошому рівні. Тому ми можемо лише зменшити кількість жовтих карток, але вони будуть завжди.

— Як оціните дебют Стрижака?

— Позитивно. Звичайно, він не зовсім готовий у плані психології, але вийшов та відпрацював другий тайм. Він вже грав на високому рівні. Тому треба було лише поговорити з хлопцем та допомогти йому. Інші хлопці підтримали його під час гри. Дебют вдався, молодець. Нехай працює та прогресує.