Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко поспілкувався із клубною пресслужбою напередодні гостьового поєдинку проти «Маріуполя»:

— Дмитро Станіславовичу, як ви вважаєте, чи стане найближча гра дніпрян проти «Маріуполя» ключовою у розподілі місць у другій шістці?

— Вона не стане ключовою, але буде важливою. «Маріуполь» — наш найближчий переслідувач і клуб, який ставить собі за мету грати в плей-оф чемпіонату, тому гра буде важливою для обох команд. Проте, враховуючи той факт, що усі команди у другій шістці приблизно одного рівня, боротьба за найвищі місця у ній триватиме і після цієї гри.

— Після матчу в Полтаві знову пішли розмови про суддівство. Наскільки все це заважає команді?

— Звичайно, заважає. Ми бачимо, що у кожному турі є суддівські скандали – і великі, і маленькі, тому зараз наш суддівський корпус точно перебуває у ненайкращому стані. Багато результативних помилок і скарг на арбітраж, тому хочеться, аби судді не заважали грати у футбол, а були б більш справедливими і якомога швидше навели у себе лад, оскільки ситуація, насправді, не дуже хороша.

— Деякі експерти кажуть, що оскільки у «Дніпра-1» є певний запас очок, Дмитро Михайленко почав експериментувати зі складом на майбутнє. Чи погодитесь з цією думкою, і чи можна чекати на експерименти у матчі в Маріуполі?

— Ні, ми не експериментуємо зі складом. Просто зараз ми входимо у ту фазу чемпіонату, коли буде багато ігор, тому нам треба правильно розподіляти навантаження. Ми не можемо після двомісячної паузи грати одним складом, тому нам потрібно, щоб уся обойма гравців, а це 16-20 футболістів, була готова вийти і допомогти команді.

Пресслужба СК «Дніпро-1»