Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко — про гру з «Олександрією» та матч збірної України проти Португалії.

— Як вам гра? Ваш колега казав про певну кількість збірників, через що вони приїхали не оптимальним складом…

— Так, я розумію, їхній склад був далеким від ідеального. Але в нас теж були деякі хлопці відсутні: через хворобу Когут, Вакулко, не було збірників. Ми теж були далекими від ідеалу. А гра сподобалась. Можливо, були різні тайми, точніше, відрізнялася друга половина другого тайму. Ймовірно, те, що суперник перехопив ініціативу, пов’язано з нашими замінами. А перший тайм та половина другого мені сподобалися. Були якісні відрізки, тому ми вдячні «Олександрії» за цей спаринг.

— Чому у Булеци в контрольних матчах виходить більше, ніж в офіційних? Не викликали до збірної – а тут він забив…

— Булеца – молодець, забив два голи. І перший м’яч дуже добрий за виконанням. Але я би не порівнював офіційні ігри з контрольними. Це велика різниця. Та ж «Олександрія» в офіційних матчах грає за премію, а сьогодні гра була тренувальною. Дорослі хлопці в офіційних іграх віддаються значно більше, тому я би не став переоцінювати цей момент. У Булеци є майстерність; ми це знаємо й бачимо. Йому треба швидше знаходити себе, швидше адаптуватися та психологічно відчувати впевненість. А те, що він може вирости у гарного гравця, ми говоримо у кожному інтерв’ю.

— Уся країна зараз живе збірною. Якою ви бачите гру з Португалією? Навряд чи команда вже не потрапить на Євро, однак чого ви очікуєте від цього матчу?

— Очікую гри тієї ж якості, яку збірна демонструвала протягом усього відбірного етапу. І якщо якість збережеться, буде й результат.