Післяматчева пресконференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:

— Два різні тайми. У першому була, напевно, рівна гра. Супернику більше пощастило попереду – забили після першої ж осмисленої атаки. Ми погано спрацювали в обороні. Другий тайм був вже за нами. Володіючи повною територіальною перевагою та створюючи моменти, на жаль, не реалізували багаточисельні моменти, особливо після стандартів. На жаль, прикра поразка.

— З чим пов’язані заміни Тейлора та Кравченка?

— Тейлор зазнав ушкодження, тому його заміна була вимушеною. А далі нам потрібно було пожвавити атаку, додати новий імпульс у русі, тому вийшли Ді Франко та Булеца.

— Олександр Бабич зробив 7 замін у стартовому складі порівняно з матчем проти «Ворскли». Чи стало для вас це несподіваним?

— Ми готувалися до будь-якого сценарію. Планували, що суперник може зіграти і з трьома, і з чотирма захисниками. Ми були готовими.

— Чого не вистачило, щоб дотиснути «Маріуполь» наприкінці матчу?

— Реалізації та холоднокров’я в останній третині. М’яч багато був у штрафному, біля штрафного, але не вистачило вірних рішень, щоб вийти на ударну позицію. Добре грав воротар, та й дещо не пощастило, коли Адамюк двічі бив головою.