Післяматчева пресконференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:

— Якщо казати в цілому, то, напевно, перемога динамівців є  цілком закономірною. У першому таймі вони створювали небезпечні моменти; ми ж, навпаки, крім ударів здалеку, нічого не могли протиставити. У другому таймі ми територіально перехопили ініціативу, намагались більше накривати суперника на його половині поля. До небезпечних моментів справа не доходила, адже в останній третині поля ми не були небезпечними або приймали невірні рішення. Ми залишались у грі до пенальті. Після рахунку 2:0 гру було зроблено, і, повторюся, перемога є цілком закономірною.

— Оцініть гру Супряги? Мало сенс те, що йому дозволили грати?

— Він нам допоміг у матчі, тримав оборону суперника у напрузі. Куліш – форвард іншого плану, він є небезпечним, коли ми затискаємо суперника. Супряга є небезпечним на просторі. Можливо, й не було в нього моментів, але суперник побоювався його швидкості та ривків. А те, що в нього не все виходить, це питання розвитку. Він додає, і забиті м’ячі у чемпіонаті про це говорять.

— Що не вдалося сьогодні виконати вашим підлеглим? І друге питання. Мені знайомий арбітр сказав, що у вас є талановитий хлопець Ігор Когут, але він перед цим сезоном бажав залишити футбол та зайнятися кібернетикою. Це правда?

— Розпочну з другого питання. Це – неправда. Когут дуже далекий від кібернетики (посміхається). В нас є інший хлопець, Арсен Батагов. Ось він добре закінчив школу, теж високий та теж перспективний. І в нього був вибір: займатися футболом чи піти далі у навчання. Він обрав футбол. Тому це не про Когута.

А не вийшло в нас бути розкутішими у першому таймі. Було достатньо моментів, коли можна було діяти спокійніше у початковій фазі виходу з оборони. І не завжди вірно ми робили, коли спрямовували м’ячі через центр. Не треба було цього робити. Це призводило лише до небезпечних моментів. Забитий м’яч був дуже якісним, важко звинувачувати оборону. Циганков гарною передачею знайшов Миколенка, а потім забивали у порожні ворота. Гол дуже якісний.

— Ви вперше у цьому сезоні вийшли проти топової команди не з трьома захисниками. Команда вже звикає до темпу гри в обороні?

— Ми перебували у пошуку. Проти «Зорі» у другому турі ми зіграли з трьома захисниками тому, що у контрольному матчі вони нас повністю переграли. Ми бачили, що не можемо впоратися на флангах. Досвід же другий проти «Олександрії» зовсім не вийшов. Нас зім’яли. На те також є причини. Більш тактичного характеру. Два роки ми витратили на те, щоб навчитися виходити з оборони через пас, навчитися зламувати захист суперника, і, в принципі, захисники дуже додали у цьому компоненті. Папа Гуйє не може робити те, що робить Лопирьонок, як і навпаки. Лопирьонок є значно слабшим у боротьбі. Тому, напевно, досвід гри в три захисники ми завершимо ку цьому сезоні. Будемо грати у чотири. Це питання не адаптації, а нашого вміння пресингувати суперника, тому що ми звикли це робити в лігах, де ми грали. Хотів би нагадати, що 8 чоловік з цього складу, а разом з Назаренком – 9 грали два роки тому у другій лізі. З тим же «Динамо» у півфіналі Кубка ми виглядали значно слабшими, ніж сьогодні. Наш другий тайм сьогодні, коли ми достатньо добре накривали суперника, не даючи вийти в обороні, говорить про те, що ми прогресуємо у такому компоненті, як гра у відборі на половині поля суперника.