Післяматчева пресконференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка

— Емоційна гра вийшла, бойова, з однаковими шансами на успіх. Не пощастило нам, тому що швидко пропустили після забитого м’яча. Закінчення матчу вийшло емоційним. Після вилучення Кравченка нас вже влаштовувала нічия. Суперник був ближчим до успіху – згадаємо й удар Мартиненко у хрестовину і нервовість у нашому штрафному при флангових передачах. Тому, в принципі, нічийним результатом ми задоволені, але й позитивних моментів у цій грі значно більше, ніж у стартових трьох турах.

— Чому поза складом залишилися Супряга та Булеца? Що з ними не так? Чи не вистачало їх?

— Якщо говорити про якість гри, сьогодні вона була найвищої якості зі старту чемпіонату. Влад Супряга отримав ушкодження в останньому матчі. А відсутність Булеци – реакція на нашу слабку гру в останньому матчі. Хочеться більше руху, більше агресії, більше участі у грі. Це стосується усієї молоді. Сьогодні не було ніяких нарікань – команда відпрацювала дуже добре. Ми подякали хлопцям і задоволені якістю гри.

— Наскільки вимушена заміна Лопирьонка вплинула на гру в обороні? І прокоментуйте гру Сафронова, який вийшов екстрено на заміну.

— Мені сподобалось, як Сафронов вийшов на заміну. Він входив у гру у важкий час. Можливо, певний час йому був потрібен, щоб впоратися з нервуванням, з емоціями. А потім він добре провів гру. Ми добре знаємо його рівень, не чекаємо від нього активності в атаці. В обороні він зіграв добре, і ми позитивно оцінюємо його дії.

Не знаю ще, наскільки тяжке ушкодження Лопирьонка. Зараз у роздягальні він почувається добре.

— 1:1 – позитивний результат, зважаючи на те, як розгорталися події та реакцію з лави запасних на дії арбітра?

— Нервова була гра. Нам здавалося, що можна по-іншому інтерпретувати деякі моменти. Це звичайна ситуація на лавці, коли будь-яка дія судді піддається сумніву. Те ж стосується вилучення Кравченка. Як нам здалося, фолили на Куліші, а суддя прийняв інше рішення, чим викликав певну реакцію нашого капітана.

Пресслужба СК «Дніпро-1»