Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко поспілкувався із журналістами на відкритому тренуванні команди перед грою проти львівських «Карпат».

-Дмитро Станіславовичу, минуло кілька днів після поразки в Олександрії. Які висновки зроблені з цієї гри, і чого очікуєте від матчу проти «Карпат»?
— На мій погляд, «Карпати» грають в дещо інший футбол, ніж «Олександрія», яка є дуже міцною командою, що щільно нас пресингувала, не даючи можливості якісно виходити із захисту. Ми цей матч розібрали досить серйозно і знаємо причини, чому саме так сталося. Гадаю, що з «Карпатами» буде зовсім інша гра, і у першу чергу в нашому виконанні.
— «Карпати», не дивлячись на те, що часто змінює тренерів, має свій стиль і є досить неприємним суперником.
— У Прем’єр-лізі усі суперники неприємні (посміхається), тут немає приємних суперників. Нам з абсолютно усіма опонентами буде складно. Дійсно, у «Карпат» багато технічних гравців в групі атаки, тому команда досить непроста.
— Зміна головного тренера, яка нещодавно сталася у «Карпат», матиме більш психологічну дію? Адже за такий короткий термін важко щось змінити у грі команди?
— Не можу так сказати. Окрім психологічних факторів є й суто ігрові. Команда перейшла на схему з чотирма захисниками, з них два центральні. Суперник змінив свій стиль, принаймні власну ігрову структуру. Не можу сказати, наскільки закономірною була їхня перемога у минулому турі над «Ворсклою», але гра там була рівною, і львів’яни в ній виглядали добре.

Пресслужба СК «Дніпро-1»