Післяматчева пресконференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:

— Футбол був дуже емоційним. Ми провалили початок гри. Суперник був гострішим, упіймав нас на швидкій атаці на самому початку. Вийшло, що дали фору. До честі хлопців, вони вирівняли гру, заволоділи ініціативою. Скоротили розрив ще у першому таймі, а у другому, мені здається, суперник втомився. Це було помітно – вони не встигали. Коли вони залишились вдесятьох, ми затисли суперника у штрафному. Згодом прийшли й моменти. Були сейви Сарнавського, але врешті-решт, удача була на нашому боці. Наші форварди – молодці, перебували у потрібних місцях, зустрічались з м’ячем. Вважаю, ми заслужено перемогли.

— Знову багато говоримо про Сарнавського. Ще один його бенефіс. Цей хлопець для вас старається?

— В нього хороший рівень. Не думаю, що він для когось старається. В наших іграх, можливо, був особливий фон, але він протягом усього сезону грає на рівні.

— Чи задоволені діями форвардів, які забили сьогодні три м’ячі?

— Задоволені. Вони багато працюють. Влад забиває, і голи – основний індикатор гри форварда. Хобленко, можливо, незвично багато для себе грає на фланзі, але він добре працює,багато перебуває у штрафному, підіграє та працює на оборону.

— Сьогодні клуб підписав Артема Довбика. Наскільки важливим є цей трансфер?

— Артем – гарний гравець. Ми знаємо його можливості та потенціал. Це обопільно вигідна угода. У Артема є можливість перезавантажити кар’єру, яка, можливо, пішла трохи не так, як він хотів, у Європі. А ми отримуємо гарного форварда, сильного фізично та добре оснащено технічно.

— Перед матчем команда підтримала Араміса Кузіна, який нещодавно повідомив про хворобу…

— Араміс, хоч і небагато часу провів разом з нами, був частиною колективу. Він – гарний хлопець. Ми хочемо висловити йому підтримку. Араміс, одужуй! Ми з тобою!

Пресслужба СК «Дніпро-1», фото — ПФК «Львів»