УПЛ 2023/24. 7 тур.
17 вересня. 15:00. Дніпро. Стадіон «Дніпро-Арена».
Пряма трансляція – УНІАН
«Дніпро-1» – «Колос» (Ковалівка) 1:1 (0:0) 
Головний суддя: Ігор Пасхал (Херсон)
Судді на лінії: Василь Остапчук (Львів), Ярослапв Поважний (Харків)
Четвертий арбітр: Назарій Дьордь (Ужгород)
Спостерігач арбітражу: Михайло Овчар (Калуш)
Арбітр ВВА: Дмитро Панчишин (Харків)
Асистент ВВА: Віктор Нижник (Вінниця)
Спостерігач ВВА: Леонід Ярмолинський (Київська область)
Делегат УАФ: Олександр Косевич (Донецька область)
«Дніпро-1»: 1.Волинець, 5.Сарапій, 39.Сваток (кап), 30.Кравець, 22.Рубчинський, 18.Бабенко, 8.Піхальонок, 34.Танчик (11.Мірошніченко, 70), 42.Пасіч (17.Лєднєв, 56), 25.Когут (7.Філіппов,84), 9.Гуцуляк.
Запасні: 12.Кінарейкін, 33.Юрчук, 6.Горін,  4.Пуріта, 31.Ківінда, 26.Каплієнко, 28.Маркос Андре.
Головний тренер: Юрій Максимов
«Колос»: 23.Фесюн, 9.Цуріков, 15.Чорноморець, 5.Бондаренко, 35.Золотов, 27.Лучкевич, 14.Мілько (кап), 7.Демченко. 19.Сантос Дієго (30.Болбат, 75),17.Салабай (22.Безбородько.75, 32.Попов.90+4), 8.Велетень (47.Мякушко,70).
Запасні: 20.Мисак, 1.Горох, 3.Гончаренко, 2.Кукош, 29.Ємець, 90.Богданов,   91.Гусол,  22.Безбородько,
Головний тренер: Ярослав Вишняк
Голи: Салабай (61), Гуцуляк (68)
Попередження: Когут (26), Чорноморець (42), Бабенко (58).

Новий головний тренер дніпрян Юрій Максимов на свій дебютний матч на чолі команда у повноцінно домашньому протистоянні із «Колосом» обрав схему з трьома центральними захисниками. У порівнянні з матчем проти ЛНЗ не потрапили до складу Горбунов,, Пірес, Горін і Філіппов (перших двох не було в заявці через пошкодження, а крім того продовжує відновлення і Адамюк), натомість їх місця зайняли Кравець, Пасіч, Рубчинський і Бабенко.

Спортклубівці не одразу захопили ініціативу, але до 15-ї хвилини поступово позначили свою ігрову перевагу. Перший неприємний момент біля воріт «Колосу» був після штрафного у виконанні Піхальонка, після чого була метушня у карному майданчику гостей але ковалівці зуміли відбитися. Далі були два поспіль кутових дніпрян, але і після них не вдалося завдати першого удару у грі. Перша ж спроба була у Гуцуляка на 20-й хвилині гри після непоганої комбінації, але після рикошету Фесюн спокійно зафіксував м’яч.

Поступово гості вирівняли гру, в якій стало все більше боротьби в центрі поля, при цьому ковалівці частіше почали контратакувати.  Першу гостру атаку гості провели на 27-й хвилині, коли Кравець помилився у передачі на власній половині поля, і Велетень пройшов до лінії карного майданчику після чого завдав удар, який Волинець відбив на кутовий.  Невдовзі Салабай вривався у карний майданчику дніпрян, але Сваток зумів заблокувати удар суперника. Найгостріший же момент у першому таймі відбувся на 42-й хвилині – партнери вивели Салабая на ударну позицію, але відмінно зіграв Волинець, котрий зреагував ногою на удар суперника метрів з десяти. Вже у компенсований арбітром час гості отримали право на кутовий і вчергове відмінно зіграв Волинець, котрий відбив удар Цурікова, після чого одразу пролунав свисток на перерву.

На початку другого тайму дніпряни взяли м’яч під контроль, а на 53-й хвилині Піхальонок зумів знайти у карному майданчику суперника Гуцуляка, але удар Олексія було заблоковано. Невдовзі Гуцуляк трохи не встиг до гострого пасу у розріз від Рубчинського. На 60-й хвилині прохід Рубчинського був зупинений суперником на підступах до карного майданчику, троте арбітр не помітив у цьому епізоді порушення правил, натомість за хвилину, в принципі в аналогічному моменті, гості заробили перспективний стандарт – Чорноморець відгукнувся на подачу і пробив головою, але Волинець зреагував на підступний удар, проте перший на м’ячі опинився Салабай, котрий і спрямував м’яч у сітку – 1:0 на користь «Колосу».

Дніпряни активізувалися і досить швидко відновили рівновагу – Гуцуляк отримав пасі від Піхальонка і невідпорно пробив з лінії карного майданчику у самісіньку дев’ятку -1:1!

Дніпряни продовжили тиск. Пішли неточний удар Гуцуляка головою, заблокований захисником удар Піхальонка і постріл все того ж Піхальонка, з яким не без труднощів впорався Фесюн. Ще кращий момент був у Кравця, котрий після подачі п’ятого кутового дніпрянами опинився на одинці перед голкіпером, але пробив головою прямо у руки Фесюну. Невдовзі хороша комбінація Рубчинського і Лєднєва закінчилася заблокованим ударом Філіппова і черговим кутовим.

На 90-й хвилині Піхальонок заробив штрафний удар безпосередньо перед карним майданчиком гостей, але Лєднєв пробив у стінку, а після атаки другим темпом і закиданням Сватка на Філіппова гості зуміли відбитися.  У компенсований арбітром час дніпряни всією командою пішли в атаку, але ковалівці зуміли встояти, і зустріч завершилася внічию 1:1.