УПЛ 2023/24. 24 тур.
14 квітня. 17:00. Київська область. Стадіон «Арена Лівий Берег».
Пряма трансляція – УПЛ ТБ.
«Металіст 1925» (Харків) – СК «Дніпро-1» 1:1 (0:1) 
Головна арбітриня: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)
Асистенти арбітрині: Марина Стрілецька (Суми), Євген Петраков (Черкаси).
Четвертий арбітр: Ярослав Козик (Мукачеве)
Спостерігач арбітражу: Олександр Дердо (Чорноморськ)
Арбітр ВВА: Дмитро Кубряк (Одеса)
Асистент ВВА: Володимир Висоцкий (Запоріжжя)
Спостерігач ВВА: Віктор Дердо (Чорноморськ)
Делегат УАФ: Олександр Каденко (Київ)
«Металіст 1925»: 37.Мозіль, 2.Копінус, 9.Борячук (24.Фрімпонг.73), 14.Юсов, 22.Дмитренко (19.Гармаш, 46), 28.Габелок (кап), 29.Жичиков, 32.Імереков, 74.Фарина, 80.Юрченко, 97.Сидоров.
Запасні: 23.Проценко, 1.Сидоренко, 40.Обінайя, 30.Безуглий,  6.Вачіберадзе, 16.Смітюк, 91.Панченко,
Головний тренер: Віктор Скрипник
«Дніпро-1»: 1.Волинець, 42.Пасіч (29.Мельниченко, 75), 39.Сваток (кап), 5.Сарапій, 11.Мірошніченко, 18.Бабенко, 27.Очеретько (34.Танчик,81), 22.Рубчинський, 17.Лєднєв, 9.Гуцуляк, 14.Гаджиєв (20.Горбунов,39)
Запасні: 33.Юрчук, 12.Кінарейкін,  4.Авраменко,  19.Шолупець.
Головний тренер: Юрій Максимов

Голи: Гуцуляк (19, пас Сарапій), Імереков (90+5)

Попередження: Сарапій (53)

У матчі проти харків’ян не зуміли зіграти одразу троє гравців основи дніпрян – Адамюк пропускав гру через дискваліфікацію, а Філіппов і Піхальонок – травмовані. На правому фланзі захисту зіграв Пасіч, а в атакуючій лінії Третьяков повинен був скласти тріо з Гуцуляком і Лєднєвим, при цьому Очеретько перейшов у центр поля, але на розминці Третьяков отримав пошкодження, і його у старті замінив Гаджиєв.

Дніпряни одразу захопили територіальну ініціативу, у той час, як харків’яни почали дуже жорстко зустрічати гравців гостей і вже у стартові хвилини серйозно дісталося Пасічу і Очеретьку. При цьому арбітриня зустрічі Анастасія Романюк. яка загалом по статистиці не часто показує картки і цього разу вирішила не попереджати гравців «Металіста 1925».  Першим у спортклубівців повів пристрілку Сарапій  – дальній удар був трохи неточний, після чого вже з-за меж карного майданчику пробив і Очеретько кутовий. А перший по-справжньому гострий момент дніпряни створили на 17-й хвилині, коли Очеретько головою замикав навіс Мірошніченка – поруч зі стійкою.  В результаті ця перевага далася взнаки ще до середини тайму – Сарапій відмінним пасом знайшов у карному майданчику Гуцуляка, а той красиво розібрався і з захисником, і з голкіпером – 1:0!

Господарі одразу кинулися відіграватися і досить скоро створили гострий момент, але Юсов не влучив у ворота з близької відстані. Але дніпряни швидко погасили цей порив, знову заволодівши м’ячом і продовжили контролювати ситуацію на полі до завершення першого тайму. При цьому саме гості були гострішими атаці. Можна згадати удар Рубчинського у руки голкіперу, кілька стандартів, а також прохід у карний майданчик Горбунова, котрий замінив ще до перерви Гаджиєва, але Сергій так і не завдав удару і все закінчилося тільки кутовим.

Ще один момент був у Горбунова на самому початку другого тайму, коли він розіграв комбінацію з Бабенком і вискочив на побачення з Мозілєм, але голкіпер відбив удар на кутовий. З іншого боку «Металіст 1925» розіграв штрафний, котрий завершувався ударом головою Гармаша в упор, але на нього зреагував Волинець, від рук якого м’яч влучив у поперечину. Це був тільки перший влучний удар господарів у цьому матчі.

Далі на полі точилася боротьба на кожному клаптику поля, з великою кількістю єдиноборств. У дніпрян запам’ятався рейд Рубчинського, який відібрав м’яч у суперника, обіграв кількох опонентів і вивів на удар Лєднєва, але постріл було заблоковано. Невдовзі Мозіль двічі встигав страхувати партнерів за межами карного майданчику після довгих закидань спортклубівців, а на 70-й хвилині голкіпер «Металіста 1925» відбив на кутовий підступний удар Рубчинського.

Господарі ж наступного разу зуміли завдати удар (неточний) тільки на 86-й хвилині, і знову після навісу зі стандарту. Звичайно, що саме ці заключні і стали найнервовішими. Після ще одного стандарту Юсову вдалося завдати удар головою – над поперечиною. На 93-й хвилині Сарапій у підкаті блокує удар того ж Юсова, вибиваючи м’яч на кутовий, але після його подачі Імереков з другої спроби після відскоку від поперечини сам добив м’яч у ворота -1:1. Одразу після розіграшу з центру поля пролунав фінальний свисток.