Захисник СК «Дніпро-1» Едуард Сарапій прокоментував для клубної пресслужби та телеграм-каналу “Дніпрянин” підсумки переможного матчу проти «Олександрії» (1:0):

– Які відчуття були під час останньої і найтривалішої повітряної тривогу у матчі?

– Для нас це перша така тривала гра і вона могла закінчитися для нас печально. Хотілося дограти матч. Виходили на поле і прагнули довести гру до кінця і тільки перемогти.

– «Олександрія» сильно пресингувала. Чи були готові до цього і чи вдалося з цим впоратись?

– Так, ми були готові до цього. Тренерський штаб перед матчем для нас провів якісну теорію, тому ми знали, як гратиме суперник і успішно виходили з під їх пресингу.

– Перед цим у команди було чотириматчеве гостьове турне. Як оціните цей відрізок і наскільки важко воно далося з фізичної точки зору?

– Фізично було тяжко, але я вважаю, що ми не витиснули з цього максимум. Було б краще, якщо б виграли усі чотири матчі. Але так сталося, що в одному матчі програли. В цілому хороший результат, але хотілося більшого.

– Під час сьогоднішнього матчу звертали увагу на те, як грають «Полісся» і «Кривбас»?

– Ні, не звертали, тому що у нас є своя гра, своя мета, тому ми на інших увагу не звертаємо, а рухаємося до своїх цілей.

– Сьогодні було важливо ще і забити, щоб привітати партнера по команді.

– Так, і чудово, що Володя Адамюк залучився до цієї результативної атаки, він зробив результативну передачу, так що ми всією командою вітаємо Володимира і його дружину з цим чудовим святом.