СК «Дніпро-1» — «Чорноморець» — 8:0 (5:0)

Чемпіонат України серед жінок. Перша ліга. 8 тур. 17 жовтня. Верхньодніпровськ. Стадіон «Центральний».

Арбітр: Богдан Бобровицький (Запоріжжя). Асистенти арбітра: Віра Сидоренко, Юлія Федорченко (обидві — Запоріжжя). Четвертий арбітр – Марія Зобенко (Дніпро). Спостерігач арбітражу – Олексій Гордієнко (Дніпро)

«Дніпро-1»: Рябовіл (Маліборська, 46), Синько, Логвінова, Мустафаєва (Плакуща, 71), Аслаханова (Матюша, 85), Бєлік, Іванова, Шопіна (Кузьмин, 46), Куніна, Кумеда, Келеп (Пшенична, 65)

Запасні: Бєлкіна

Головний тренер – Олена Кудзієва

«Чорноморець»: Грімішлі (Москалюк, 51), Біжик, Лунгул, Кобилко, Романішина, Волна, Урсатій (Кузьменко, 81), Федоренко (Андрєєва, 46), Лиховид, Трухіна (Романченко, 56), Бернард

Головний тренер – Олександр Спіцин

Голи: Куніна (15, 26, 40, 78, 81), Келеп (20), Кумеда (21), Кузьмин (90+2)

Попередження: Синько (63)

На гру з Чорноморцем дівчата Дніпра-1 виходили за тиждень після першої у сезоні поразки від Шахтаря. І велике питання, що було важче — відновитися психологічно чи фізично. Повністю лазарет команди Олени Кудзієвої так і не спорожнів: окрім Лукаш, що вибула на тривалий термін, не могли грати Шалімова та Немець. Та й багато з тих, хто вийшли на поле, грали з ушкодженнями. Тому, можливо, й не було у діях господарок притаманної легкості.

Але і за таких умов наша команда здобула переконливу перемогу. Чорноморець, очолюваний відомим у минулому гравцем Олександром Спіциним, лічені рази перейшов середину поля, лише раз вдарив по воротах і уникнув двозначного рахунку лише завдяки неймовірному фарту воротарів.

Спортклубівки, яких надихнула гаряча зустріч верхньодніпровських фанів, моменти почали створювати з перших хвилин. Реалізували вони десь 4-5 спробу — і після цього рахунок почав стрімко зростати. Знову виблиснула бомбардирським хистом Людмила Куніна, яка забила 5 голів, ще по м’ячу додали Яна Келеп, Анастасія Кумеда та Вероніка Кузьмин.

Господарки могли забити ще мінімум стільки ж, але відверто щастило обом голкіперкам Чорноморця. Наші футболістки іноді не забивали такі м’ячі, що їм самим було смішно.

Наступні два матчі чемпіонату жіноча команда Дніпра-1 проведе на виїзді проти Кобри та Ворскли.