Набувають визначеності плани на зимову паузу в сезоні у молодших команд «Дніпра-1» — складів U-21 та U-19.

Молодіжка вийде з відпустки вже на початку наступного тижня. 13 та 14 січня гравці пройдуть медичне обстеження, а з 15-го розпочнуть тренування. У планах команди Олександра Поклонського — участь у турнірі Кубок Єдності (суперники та календар будуть відомі пізніше). Що стосується контрольних матчів, то є домовленість про зустріч з молодіжкою «Зорі» (не виключено, що вона відбудеться у рамках саме Кубка Єдності).

Крім того, молодіжний склад «Дніпра-1» зіграє з криворізьким «Гірником» (26 січня) та краматорським «Авангардом» (14 лютого).

Нагадаємо, що чемпіонат молодіжних складів клубів Прем’єр-ліги поновиться 21 лютого. Спортклубівці зіграють на виїзді проти львівських «Карпат».

Пізніше за інших — 20 січня — збереться після відпустки команда 19-річних спортклубівців. Гравці також перші робочі дні поєднуватимуть тренування з медоглядом. Перший тиждень буде втягуючим, а потім вже розпочнуться справжні збори — з навантаженнями та контрольними матчами.

У якихось турнірах юніори «Дніпра-1» брати участь не планують. Ігрову практику вони отримають у 5-6 спарингах. У них Віктор Біцюра зі своїм штабом має намір переглянути групу вихованців дніпровської академії 2003-2004 років народження.

Нагадаємо, що першість U-19 поновиться 6 березня. Цього дня «Дніпро-1» на виїзді зустрінеться з «Шахтарем».

Пресслужба СК «Дніпро-1»