Вийшовши на заміну у матчі з «Колосом», Лукас Тейлор одразу асистував Владу Супрязі, а за деякий час мав шанс особисто скоротити розрив до мінімуму. Після гри ми розпитали бразильця про стан після травми та про думки щодо наступного сезону.

— Ти пропустив деякий час через травму. Як почувався протягом тижня перед грою і що відчував, виходячи на поле?

— Почуваюся зараз добре — краще, ніж коли травмувався. Але, звичайно, фізично не готовий ще на 100 відсотків. Вважаю, упіймав ритм, який втратив, травмувавшись. 30-35 хвилин почувався добре на полі. Потім втомися, але, гадаю, це нормально, адже не грав чотири тижні. Тепер замислююсь вже про наступний сезон — як ставати сильнішою командою.

— Ти зробив класний асист майже одразу після виходу на поле. Це надало впевненості?

— Звичайно. Коли входиш у гру та за три хвилини віддаєш результативний пас — це дуже добре для довіри до тебе та власної впевненості. Це допомогло мені у грі.

— Що ж трапилося у моменті, коли ти мав шанс забити?

— В останній момент чомусь не вийшло завдати якісного удару. Треба подивитися, чому так сталося.

— Ти сказав, що вже є думки від наступного сезону. Чого очікуєш?

— Після приходи сюди я поступово інтегруюся до команди. Сподіваюсь, що в наступному сезон це вдасться повноцінно і призведе до кращих результатів.

— Чи задоволений ти, як пройшов твоє перше півріччя у команді?

— Не повністю. Зважаючи на стан після тривалої паузи, можу оцінити його десь посередині. Я можу краще. Знадобився деякий час для відновлення після травми і у квітні та травні я почувався вже добре. Сподіваюся, що наступний сезон буде набагато кращим за попередній.