Головний тренер донецького «Шахтаря» Луіш Каштру прокоментував матч проти СК «Дніпро-1» на післяматчевій пресконференції:

— У Даріо Срни сьогодні день народження. Цією перемогою ви його привітали?

— Так, так. Це те, про що ми казали зранку. Але я хотів би, щоб команда досягла перемоги не тільки тому, що Даріо святкує день народження. Нам просто дуже потрібна була ця перемога в боротьбі за друге місце, після того розчарування, коли ми втратили шанси на чемпіонство. Так що сьогоднішній день робить нас трохи щасливішими, але не компенсує те розчарування, що ми пережили за останні матчі.

— Команді сьогодні краще вдалася гра в атаці, чи у захисті?

— Була досить збалансована гра. Ми добре себе показали, як в атаці, так і в обороні. Не дивлячись на досить потужний старт «Дніпра-1» у стартові 10 хвилин, коли ми відчули їх високий пресинг, який не давав нам показувати повністю об’ємну роботу в атаці, але тим не менш, команда завжди діяла безпечно, завжди тримала перед очима ворота суперника. В результаті ми зуміли показати хороший перший тайм, а після перерви гра також була на нашому боці, і до 80-й хвилини ми не дозволяли «Дніпру-1» досягати наших воріт і якось змінити результат.