Чемпіонат U-21. 17 тур.
6 грудня. 13.00. Біла Церква. Стадіон «Зміна».
«Колос» (Ковалівка) – СК «Дніпро-1» 0:0 (0:0)
Головний суддя: Юрій Іванов (Маріуполь)
Судді на лінії: Валентин Куцев (Київ), Віктор Матяш (Донецька область)
Четвертий арбітр: Олександр Солов`ян (Київ)
Спостерігач арбітражу: Леонід Ярмолинський (Київ)
«Колос»: 22. Котовий, 13. Коваленко, 23. Шакун, 3. Чушенко (кап), 33. Цикало, 5. Кошляк, 8. Шевченко (27. Хучбаров, 46), 24. Осипенко (17. Шиндир,46) 99. Сорокін, 77. Федоров (10. Кінько,63), 7. Ахмедзаде (11. Коваль,79).
Запасні: 25. Каімов, 30. Альянов,14. Малишкін.
Головний тренер: Андрій Костенко
«Дніпро-1»: 1. Макаровський, 4. Горілий (9.Тяпкін,72), 14. Зайков (кап), 44. Хижняк, 3. Сидоренко, 27. Заєць, 98. Литвиненко (21. Митченко, 84), 7. Шинкаренко, 87. Сабатіні (77. Ховайко, 64), 8. Бєляєв (11. Волинець, 90+4), 23. Кузін (89. Крилов, 79).
Запасні: 12. Хома, 25. Домарацький.
Головний тренер: Олександр Поклонський
Попередження: Заєць (15), Чушенко (19), Зайков (21), Цикало (45+1), Ховайко (68), Литвиненко (73), Ахмедзаде (76).

Зустріч молодіжних команд «Колоса» і СК «Дніпро-1» на стадіоні у Білій Церкві почалася атаками господарів, які вже на 2-й хвилині матчу мали шанс відкрити рахунок, проте ним не скористався Кошляк, спрямувавши м’яч повз воріт. Поступово гра почала тривати на зустрічних курсах. У середині тайму кілька поспіль разів надійно зіграв Макаровський, який зреагував на підступні удари Ахмедзаде і Сорокіна в гострих контратаках, а також ліквідував загрозу після дуже перспективного стандарту «Колоса», який виконувався прямо з лінії штрафного майданчику.
З іншого боку спортклубівці регулярно навантажували довгими передачами Кузіна, але Араміс ніяк не міг уникнути офсайдної пастки, а в одному епізоді канадець навіть змусив суперників діставати м’яч з сітки, проте і цього разу лайнсмен підняв прапорець угору. Також запам’яталися удари Литвиненка і Бєлява, але тут надійно діяв Котовий. Був і дуже спірний епізод у штрафному майданчику господарів, коли після індивідуального рейду Шинкаренко опинився на газоні,проте Юрій Іванов не побачив там порушення правил.
У другому таймі стало значно більше стиків, жорсткої боротьби, в результаті чого на поле часто виходили лікарі обох команд, а сама гра часто переривалася паузами. «Колос» діяв в атаці гостріше, у той час як дніпряни ніяк не могли налагодити гру у нападі. До середини першого тайму Макаровський тричі реагував на удари Ахмедзаде, при цьому особливо небезпечний був третій момент, коли голкіпер дніпрян дістав м’яч у нижньому куті, після чого йому на допомогу кинувся Хижняк і момент було ліквідовано. Тільки на 73-й хвилині спортклубівці зуміли провести більш-менш змістовну атаку, яка завершилася падінням у штрафному майданчику господарів Литвиненка і знову арбітр не побачив тут фолу з боку захисників, а Іван отримав жовту картку за нібито неспортивні дії. А на 78-й хвилині дніпряни створили найнебезпечніший момент у грі, коли Бєляєв чудовим довгим пасом вивів сам на сам із Котовим Кузіна, але Араміс пробив повз воріт.
Вже у компенсований арбітром час перемогу могли вирвати господарі. Спочатку на удар Сорокіна зреагував Макаровський, після чого м’яч від поперечини пішов на кутовий, а у наступній контратаці три в один «Колос» таки забив, але з офсайду. У підсумку гра закінчилася безгольовою нічиєю.

Пресслужба СК «Дніпро-1»