Головний тренер молодіжного складу СК «Дніпро-1» Олександр Поклонський прокоментував учорашню гру проти «Десни».

— Олександре Володимировичу, незважаючи на негативний результат, цього разу у вас, напевно, залишилося задоволення від дій своєї команди?

— Так, дійсно, зміст гри мені більш-менш сподобався, особливо у першому таймі. Хлопці дещо пожвавішали, стали грати у футбол. Помітне життя на полі. Раніше біла якась апатія майже у всіх, а власне гри у футбол було малувато. Тепер же подобається, як хлопці атакують, захищаються усією командою. Сподобалось мені і їхнє бажання у цій грі.

— Тим не менш, без виграшна серія лежить важким тягарем, адже будь-які спортсмени бажають перемагати. Як набратися терпіння у такій ситуації?

— Звичайно, психологічно це дуже важко. Але, коли ми все це пройдемо, гравці будуть значно сильнішими. У моїй практиці подібне вже було, коли працював з командою U-19  ще у ФК «Дніпро». Головне – не кидатися з одного боку в інший, вірити та тренуватися. Працювати, працювати і ще раз працювати. Вважаю, що лише таким шляхом прийдуть перемоги. Не забуваймо і про те, що в нас майже наймолодша команда у першості, тому й не вистачає ще дещо, тому й з’являються помилки. Все це треба пройти та перетерпіти. А за якістю гри, структурою, гадаю, ми переграємо багатьох. Це й статистика доводить… Але треба працювати. Лише так.

— Як заповните останню осінню паузу у чемпіонаті?

— Дамо хлопцям три вихідні. А потім влаштуємо міні-збори – декілька днів працюватимемо двічі на день. Потім зіграємо контрольний матч та перейдемо на тижневий цикл підготовки до чергової гри. Плідно попрацюємо, і, вважаю, ця перерва має піти нам на користь.

Пресслужба СК «Дніпро-1»