Півзахисник «Дніпра-1» Олександр Піхальонок у переможному матчі проти «Колоса» (2:0) відкрив рахунок і віддав результативну передачу:

– Дуже важлива перемога, але і дуже тяжка. Після першого голу ми сіли в оборону, «Колос» контролював гру, але ми витримали, а вже після перерви ми забили другий гол і довели гру до перемоги.

– Сьогодні на твоєму рахунку гол плюс пас. Таку спрагу до гри відчував після вояжу до збірної?

–  Я завжди її відчуваю, але сьогодні таки вдалося і забити, і віддати асист. Дуже задоволений, що допоміг команді перемогти.

– Наскільки команді допомогло те, що до складу повернулося декілька травмованих гравців?

– Це було дуже важливо, тому що у нас в запасі була тільки молодь. Так, у хлопців багато бажання, але досвіду ще не вистачає. А потрібно, щоб і досвід нам допомагав. А зараз майже усі повернулися – і Макс Третьяков, і Богдан Лєднєв, і Сваток. Думаю, що від цього нам далі тільки легше повинно бути.

– Так вийшло, що навесні команда якщо і перемагає, то тільки у гостях. Співпадіння, чи тут є якась закономірність? Можливо на «Дніпро-Арені» важче розкривати оборону суперника?

– Немає якихось особливих причин, це просто так виходить. Треба налаштовуватися на наступний матч із «Зорею» і перемагати. Для нас кожна гра важлива і тяжка, тому треба готуватися.