Хавбек «Дніпра-1» Олександр Піхальонок, перебуваючи у розташуванні збірної України, поспілкувався з програмою «Футбол News».

Про тренування у збірній

— Важко, бо навантаження великі. Але я мав змогу трохи тренуватися на базі «Руху», за що дуже вдячний, і прибув до збірної у 30-40 відсотках оптимальної форми. Зараз набираю кондиції і буду намагатися вийти на пік форми.

Думки не лише про футбол

— Ледь прокинувшись, беру телефон та дізнаюся, що відбувається у нашій країні. Ми готуємось до дуже важливого матчу проти шотландців. Він у нас в думках, і ми мріємо потрапити до Катару.

Про Борусію

— Борусія грає майже так само, як збірна Шотландії. За тією ж схемою. Тож, думаю, суперник той, що треба. Зрозуміло, що градус боротьби буде інший, але все одно ми будемо викладатись на всі 100 відсотків.

Про «Дніпро-1» та чемпіонат

— Так, «Дніпро-1» живий і чекає інформації про подальші дії від федерації щодо наступного сезону. Зараз війна, і мені здається, що в нашій країні взагалі не потрібно починати чемпіонат, поки вона не закінчиться. Це моя особиста думка. Навіть якщо буде ухвалено грати за кордоном, важко сказати, як це виглядатиме, які фінансові витрати потягне. Важко сказати.

Про єврокубки

— Ми прагнули до цього. Зіграти у єврокубках було нашою мрією, і ми хочемо, щоб вона здійснилася. Але зараз наші думки про те, що відбувається у країні. Війна – це катастрофа. Краще б вона закінчилася – а потім вже буде все інше.