Форвард СК «Дніпро-1» Олександр Філіппов прокоментував перемогу дніпрян над «Рухом» у Львові (2:0):

– На вашому рахунку сьогодні гол і результативна передача. Олександр Філіппов повертається?

– Це гучно сказано (посміхається). Для нас сьогодні важлива перемога була, адже останній матч ми невдало зіграли, тому прагнули реабілітувалися. Думаю, що нам це вдалося. На початку гри було важко, але перетерпіли стартові тяжкі 15 хвилин і далі здобули, на мій погляд, абсолютно заслужену перемогу.

– При першому голі спочатку був пас від Піхальонка, далі ви Гуцуляка виводили на удар. Це вже нові зв’язки працюють?

– Так, я все краще і краще починаю розуміти хлопців. Перший гол вийшов гарним, у першу чергу сама комбінація. І коли забивали другий гол, то ми теж гарно діяли.

– Готувалися до такої стартової активності суперника?

– Так, ми бачили останні матчі «Руха», у якого молода і агресивна команда. Вони постійно пресингують з перших хвилин, намагаються діяти один в один і на своїй, і на чужій половині поля. Так що ми знали, що буде важко і добре, що перетерпіли цей нелегкий момент.

– Коли ви взяли м’яч під власний контроль, то здалося, що самі футболісти відчували велике задоволення від гри.

– Дійсно, вже після першого голу, а тим більше після другого ми трошки розтріпостилися, краще стали розуміти один одного, не перетримували м’яч, менше перестали бігати з м’ячом і стали грати в один-два дотики, знаходячи вільні зони.

– Як оціните гостьове турне – три перемоги у чотирьох матчах?

– Якщо так дивитися, то 9 очок з 12 – це гарний результат, але цю гру вже забули і рухаємося далі. Попереду домашній матч проти «Олександрії», який буде дуже важкий, тому будемо готуватися.

– Дніпряни вже підтягнулися до гори турнірної таблиці. Які завдання перед собою ставите і ви особисто і вся команда?

– Ми йдемо від матчу до матчу, тому не будемо заглядати сильно наперед. Давайте подивимось у турнірну таблицю вже після першого кола, чи вже загалом після завершення чемпіонату. Звісно, що у нас гарна команда і кваліфіковані футболісти, у яких висока майстерність, тому гадаю, що у нас все вийде. Ну, а особисте завдання – допомагати команді. Як зараз допомагаю, ось це мені і подобається.