Форвард СК «Дніпро-1» Олексій Хобленко, хоча сам і не відзначився забитим м’ячем, але став причетним до обох голів спортклубівців (віддав гольову передачу та заробив результативний штрафний), які принесли гостьову перемогу 2:0 над донецьким «Олімпіком».

— Олексій, нарешті команда перемогла. Ти багато попрацював у грі. Як оціниш результат і чи залишились у тебе сили?

— Сил, можливо, вже і немає… Сьогодні добре зіграли, у першу чергу, командно. Ми дуже ретельно налаштовувалися, адже минулі дві зустрічі для нас склалися невдало. Хоча ми там і грали непогано, але результату не було, а ось сьогодні вдалося забити два м’ячі і перемогти. І це все завдяки командним діям і тому, що ми усі згуртувалися. Тепер треба і далі так працювати, і сьоме місце для нас буде не за горами.

— Помітний і твій особистий прогрес у грі. Відчуваєш, що ти на своєму місці і у своїй команді?

— Так, я відчуваю довіру тренера, але цю довіру треба ще виправдовувати на полі забитими м’ячами, гольовими передачами. Я намагаюся працювати на команду, і тут головне, щоб команда перемагала. А там вже нехай судять експерти, тренери, вболівальники і журналісти. Тож, вітаю усіх дніпрян з перемогою.

— Зараз у тих же вболівальників головне запитання: що робив з командою протягом тижня головний тренер, що вона дала такий результат?

— В принципі, ми тренуємося однаково кожного тижня в одному режимі. Ми з хлопцями зібралися і поговорили, що так грати не можна. Реально, неможливо пропускати такі голи, як у минулих матчах. Тож, тут головними були командні дії, за рахунок чого ми і перемогли. У подальшому, дай Боже, продовжимо перемагати.

Пресслужба СК «Дніпро-1»