Тиждень тому Олексія Чичикова не було навіть у заявці, а сьогодні він вийшов та забив. Гарний привід поспілкуватися після матчу.

— Як оцінюєш результат за грою, яка була сьогодні?

— Звичайно, хотілося б перемоги, але у них було достатньо моментів, щоб теж повести у рахунку. Тому нічия, напевно, є закономірним результатом.

— Потроху звикаєте до вимог Прем’єр-ліги?

— Багато хто з футболістів не грали раніше на такому рівні. Тому від матчу до матчу ми стаємо більше досвідченими та сильнішими. Сьогодні тренер зробив акцент на досвідчених гравцях, давши молоді відпочити. Вважаю, усі прогресують, стають стабільними, молодь зростає.

— У минулому матчі ти не потрапив до заявки, а сьогодні забив. Наскільки події тижневої давнини на це вплинули?

— Що стосується попередньої гри, тренер казав, що була тактична ротація. Футболіст-професіонал у будь-якому випадку не має опускати руки. Треба виходити на поле та доводити свою спроможність. Довірили мені, і пощастило, що знайшов момент. Цей гол був нам дуже потрібний. Після нього вже думав, що в нас буде все чудово. Ми контролювали м’яч, все виходило. Але пропустили гол, проґавили момент. Нічого, це – футбол. Могли ще забити, могли й пропустити. Тому 1:1 – напевно, нормально сьогодні.

Пресслужба СК Дніпро-1