Завершивши збори у Туреччині і повернувшись до України, футболісти «Дніпра-1» отримали декілька вихідних днів. І сьогодні команда зібралася на базі у Придніпровську, щоб почати вже безпосередню підготовку до рестарту чемпіонату України. Нагадаємо, найближчої неділі, 25 лютого, «Дніпро-1» прийматиме «Минай».

Тренування мало здебільшого втягуючий характер. Футболісти, розділившись на дві команди, виконували різні завдання з м’ячем. При цьому «станції» були розміщені по всій площі поля, і це на легкому емоційному тлі забезпечило отримання необхідного навантаження.

Дещо скучивши один за одним за вихідні, футболісти та тренери багато жартували та працювали із задоволенням. Було помітно, що спортклубівці вже перебувають у передчутті довгоочікуваних офіційних матчів.

– Повернулись із сонячної Туреччини до похмурої України, але це добре, це нові емоції для нас, – сказав захисник «Дніпра-1» Василь Кравець. – Зараз готуємося до першої гри і сподіваємось на позитивний результат. Ми готувалися, всі хлопці у гарному настрої, фізично підготовлені. Думаю, все буде добре.

– А якщо кинути око подалі на всю весняну частину сезону, які сподівання та очікування?

– Завжди хочеться, щоб був позитивний настрій. Але зараз не можна казати, що буде після гри з «Минаєм». Треба йти крок за кроком: «Минай», «Оболонь» і далі. А потім вже будемо дивитись на підсумок.