Шість вихідних тривав відпочинок футболістів «Дніпра-1» після перемоги над «Шахтарем», яка вивела нашу команду у лідери чемпіонату УПЛ. Гравці усі ці дні не сиділи, склавши руки, а підтримували форму самостійно. Сьогодні ж у другій половині дня команда зібралася на тренувальній базі у Придніпровську.

Негода, що ближче до вечора накрила Дніпро, внесла певні корективи у розклад. Перше тренування обмежилося тренажерною залою, але для початку цього було цілком достатньо для втягування у робочий процес. Футболісти виконали комплекс різноманітних вправ, а вже від завтра щоденні заняття будуть також на полі.

Приємно відзначити, що до загальної групи повернулися Олег Горін та Володимир Танчик, які пропустили останні декілька матчів через проблеми зі здоров’ям. Таким чином, у лазареті команди залишаються тільки Ігор Когут, якому було зроблено операцію у Німеччині, та Максим Третьяков.

Нагадаємо, що у цьому році наша команда має провести ще три матчі: вдома проти «Чорноморця» й «Ворскли» – 27 листопада та 2-го грудня – і на виїзді з «Поліссям» 8-го грудня.