«Олександрія» – СК «Дніпро-1» – 0:0

Чемпіонат юнацьких команд. 28-й тур. Олександрія. Стадіон «Ніка-плюс». 11 травня. 14:00

Арбітр — Олексій Нефедченко (Харків), асистенти арбітра — Павло Кравчук (Львів), Дмитро Башкіров (Донецька область). Четвертий арбітр — Іван Сухенко (Кременчук)

Спостерігач арбітражу: Василь Мельничук (Сімферополь)

«Олександрія»: 1.Долгий, 24.Романенко, 2.Хованюк, 37.Цевух, 18.Ткачук, 20.Ващенко (4.Малько, 46), 11.Кайда, 10.Радченко – к (9.Бредельов, 80), 7.Благодарний, 15.Шаповалов (14.Петрик, 46, 6.Кубенко, 80), 17.Базаєв (22.Черненко, 46)

Запасні: 31.Таран, 54.Бац, 27.Матківський, 30.Беззуб, 95.Міщенко

Головний тренер – Віктор Біцюра

СК «Дніпро-1»: 12.Крапивцов, 3.Гаража, 4.Авраменко (7.Корж, 46), 18.Плічко, 5.Ананченко, 25.Мельниченко – к (20.Швець, 46), 10.Баденко (27.Коваленко, 68), 8.Хан (24.Бурда, 86), 22.Сайчишин, 11.Гребенюк, 9.Шолупець (17.Халілов, 86)

Запасні: 1.Макаренко, 26.Гордон, 15.Піддубний, 6.Чміль.

Головний тренер – Імад Ашур

Попередження: Благодарний (3), Ананченко (16), Шолупець (57), Крапивцов (58), Кайда (61), Радченко (61), Гребенюк (64), Хан (81), Халілов (90+4)

Вилучення: Хованюк (52), Біцюра (головний тренер, 52)

Нереалізований пенальті: Кубенко (“Олександрія”, 90+2, вище воріт)

Перервавши в минулому турі безвиграшну серію та повернувшись на третє місце, юнаки «Дніпра-1» вирушили у гості до «Олександрії». Цей суперник протягом всього чемпіонату впевнено розташовується у верхній половині турнірної таблиці, а в минулому турі також завершив смугу невдалих результатів, перемігши «Рух».

Спортклубівці знову отримали у своє розпорядження декількох гравців, які вже засвітилися в обоймі першої команди: Авраменка, Мельниченка, Баденка, Хана, Гребенюка, Шолупця.

У першому таймі суперники намагалися діяти динамічно та не поступатися один одному у боротьбі. Перший небезпечний момент створили господарі, коли на 6-й хвилині завдали небезпечного удару головою після подачі кутового – вище воріт. На 30-й хвилині з подібного стандарту відповів «Дніпро-1»: удар Гаражі у кидку на лінії воріт потягнув Долгий. А перед перервою відзначитись міг Сайчишин, який завдав дуже небезпечний удар метрів з 18-ти.

Невдовзі після перерви “Дніпро-1” отримав чисельну більшість, після того як захисник “Олександрії” фолом зірвав вихід сам на сам Шолупця. Але забити могли господарі, і знову після стандарту. Подача, скидання, удар – і нашу команду врятував Крапивцов, відбивши м’яч у нижньому куті.

Поступово чисельна різниця почала відбиватися на змісті гри – наша команда все міцніше прибирала ініціативу до рук. Господарі, у свою чергу, все більше концентрувалися на обороні, діючи самовіддано і не пускаючи “Дніпро-1” до свого штрафного.

Напруга досягла апогею у компенсований час. В одній з небагатьох контратак “Олександрії” Благодарний заробив пенальті, але Кубенко не витримав напруги моменту і пробив вище воріт. Здавалось, “Дніпро-1” у такий ситуації має бути задоволений нічийним рахунком. Але ж у пару хвилин, які залишишися наша команда встигла створити дуже гострий момент, в якому лише реакція Долгого завадила голу… Тож, нулі, які так і залишилися на табло, у випадку цього матчу насправді є бойовими.