У середу, 26 лютого, напередодні першого домашнього матчу «Дніпра-1» у 2020 році, наш клуб проведе цілу низку заходів для ЗМІ. Відбудуться вони на тренувальній базі у Придніпровську.

О 10 годині ранку розпочнемо з нагородження вболівальників, які стали переможцями акції з визначення кращого гравця 2019 року. Призи вручатиме Ігор Когут.

О 10:15 відбудеться презентація новачків, які прийшли до «Дніпра-1» взимку. Журналісти матимуть нагоду поспілкуватися з ними та з почесним президентом клубу Юрієм Березою.

І, нарешті, об 11 годині відбудеться традиційне відкрите тренування команди. Перед його початком можна буде поспілкуватися з футболістами та головним тренером спортклубівців Дмитро Михайленком. Вони розкажуть про підготовку до матчу «Дніпро-1» — «Динамо». Для перегляду будуть відкриті перші 15 хвилин заняття.

Увага! До участі у заході запрошуються виключно журналісти та вболівальники-переможці акції. Вхід на тренувальну базу здійснюватиметься організованою групою о 9:45. Обов’язково при собі мати посвідчення особи.