Капітан СК «Дніпро-1» Сергій Кравченко поспілкувався із клубною пресслужбою після гри проти «Шахтаря»:

— Сергій, яким ти побачив минулий матч?
— Для становлення і досвіду молодих хлопців зіграти проти такої команди – це чудова можливість зрозуміти до чого треба прагнути, і одночасно побачити, що проти таких суперників можна грати. Зрозуміло що важко, навіть дуже важко і молоді, і досвідченим футболістам, але грати з «Шахтарем» можна, просто треба бути сміливішими і більш активними. «Шахтар» виграв по справі, тут питань немає – це дуже сильна команда, яка грає у Лізі Чемпіонів. Важко було, але я вважаю, що ми ну були хлопчиками для побиття. Так, перевага і по моментах, і по володінню м’ячем було у суперника, але не така катастрофічне. Ми також намагалися щось створити, і кілька моментів у нас було. Так що гру можна занести нам в актив, хоча і ми і поступилися по результату. У гірників багато сильних індивідуально виконавців, і я пропоную тим же Ісмаілі, Марлосу, Тайсону вже їхати в більш сильний чемпіонат, а не знущатися у нашою першістю (посміхається), тому що дійсно вони значно вищі за рівень, чим весь нас чемпіонат, який вони вже давно переросли. Тільки тоді у когось будуть якісь шанси.
— Дійсно, сьогодні багато дніпровської молоді отримали безцінний досвід. На фланзі тому ж Коноплянці протистояли Сафронов і Назаренко, які, мабуть, Євгену ще м’ячі подавали. Що можеш сказати по грі цих хлопців?
— На нас нічого не тиснуло в цьому матчі, тут просто треба було реально грати в футбол, в хороший агресивний футбол. Ми швидко пропустили і навіть не знаю – це добре чи погано. Можливо, навіть і хорошо, адже стали більш сміливіше грати. Вважаю, що Сафронов дуже добре грав на цьому рівні, адже у нього були важкі візаві – і Коноплянка, і Ісмаілі підключався. Так що вважаю, що він добре впорався. Скільки там вже, 39 матчів «Шахтар» не програє? Звичайно, ми мріяли, надіялися, працювали для того, щоб здивувати Україну, але, нажаль, не вийшло. Проте нічого страшного, рухаємося далі, будемо намагатися набирати очки проти команд нашого рівня.
— Вчора ти у соціальних мережах виклад фотокартку, де ти разом з Матеусом і Русланом Ротанем з питанням: «Чи допоможуть вони у матчі СК «Дніпро-1» проти «Шахтаря»? На полі їх не було, просто не встигли? (посміхаємось)
— Нажаль, вони не у нашій команді, хоча, переконаний, що вони б нам допомогли (посміхається). Матеус приїздив на кілька вихідних, тому ми зустрілися і поспілкувалися. Ротань також був у Дніпрі, але він уїхав збирати молодіжну збірну України. Звичайно, допомогли б, але час і обставини такі, що граємо цим складом, проте у нас дуже хороша молодь і я надіюся, що у Дніпро повернеться така команда, в якій були такі футболісти, як Ротань, Коноплянка і Матеус.

Пресслужба СК «Дніпро-1»