Капітан СК «Дніпро-1» Сергій Логінов відповів на запитання клубної пресслужби після матчу проти «Маріуполя»:

— Позаду друга поспіль перемога над маріупольцями, але зараз вона була значно складнішою.

— Дійсно, ми виходили на цей матч, знаючи, що у суперника буде зовсім інший настрій на поєдинок. Відповідно, і ми налаштовувалися на матч, пам’ятаючи про те, як склалася попередня гра. Вважаю, що нам багато що вдалося з того, що ми запланували на цю зустріч.

— Команда другий матч поспіль зіграла у захисті на нуль. Чия заслуга у першу чергу?

— Заслуга, у першу чергу, звичайно, всієї команди. Ще у першому таймі ми усе правильно робили, починаючи з атакуючої групи, і все це дає власні плоди. Другий сухий матч поспіль у захисті додає команді впевненості, і, повторюся, це заслуга всієї команди, що за дві гри ми не пропустили жодного голу.

— Вже традиційно не можемо пройти повз цієї теми. Твоє ставлення до VAR?

— Насправді важко одразу відповісти, але VAR робить футбол більш справедливим, як би там не здавалося суперникам. Сьогодні знову був момент з VAR, який вплинув на гру. Вважаю, що усе було справедливо.

— Маріупольці вважають, що у штрафному майданчику дніпрян також була гра рукою.

— В цьому моменті був Адамюк, і він буквально ховав руки назад, а м’яч там чи влучив у руку, або пройшов поруч із нею. Проте є арбітр за відеомонітором, який за цим усім спостерігає, і якщо нічого не призначили після такого моменту, значить усе було у рамках правил.

— Зараз команда набрала непогану ходу, але невідомо, що буде далі. Який з цього приводу настрій в колективі?

— Зараз ми усі в такому підвішеному стані, тому що ми бачимо, що по усій Європі скасовують національні чемпіонати. Моя особиста думка – не хочеться, щоб скасовували і переносили ігри. Так, це мінус, що ми граємо без вболівальників, але я вважаю, що треба грати, тримати себе і в ігровому, і тренувальному тонусі, і це не дуже добре, якщо будуть скасовувати чемпіонат. Але це з одного боку, а з іншого – це усе робиться для здоров’я людей у всій Європі і світі. Тому, яке ухвалять рішення, таке нам і слід буде прийняти.

Пресслужба СК «Дніпро-1»