Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко поділився враженнями від контрольного матчу проти «Зорі»:

— Гарна гра вийшла проти дуже гарного суперника. Вважаю, сьогодні була якісна гра з великою кількістю моментів. 3:2 – багато забитих м’ячів. Тож, спаринг вдався. Мені дуже сподобалося і налаштування гравців, і комбінації, і темп. Все було на рівні.

— Якось у минулому сезоні ви сказали, що не будете більше грати у три центральні захисники. Сьогодні був експеримент?

— Треба враховувати контекст. Ми казали за минулий сезон. Треба враховувати й кадровий ресурс. У нашому складі приїхали 10-12 досвідчених гравців, багато молоді. Маємо всім знайти місце. Готувалися до «Зорі» за цим модулем, а далі подивимось.

— Наскільки задоволені новачками за першими враженнями?

— Новачками задоволені. Артем Довбик забив, Влад Дубінчак також виглядав відмінно. Він надасть нам потужності. А Сафронов взагалі сьогодні потрапив до своєї стихії, де потрібно багато боротися. Тому все нормально.

— У другому таймі забили два молодих футболісти. Особливо сподобався Ярмолюк, який класно відкривався…

— Так, нам теж подобається. Мені здається, психологічно дуже важливим є забити для того ж Єгора Ярмолюка у 16 років гарній команді. Батагов багато забивав головою у юнацьких турнірах, і зараз, зігравши близько 20 матчів, забив вперше головою. Сподіваємось, що все це буде перенесено на офіційні ігри.