Головний тренер СК «Дніпро-1» Ігор Йовічевіч розповів в інтерв’ю клубній пресслужбі про підготовку команди до матчу проти «Динамо»:

— Звичайно, що у таких матчах усі хочуть грати – це спокусливі ігри, де тренеру навіть не треба додатково мотивувати команду, а хлопці самі розуміють з ким вони грають, наскільки потужний суперник, і хто у матчі фаворит: і по вболівальникам, і по своєму статусу, адже кияни зараз на першому місці і боряться за чемпіонство. Тому ми з повагою ставимося до суперника, але тут поставимо крапку, адже роль фаворита треба щоб динамівці показали і на полі, де грають 11 футболістів проти 11, а тут футбол — є футбол. Так що будемо грати у наш футбол, робити усе можливе і надіятися продовжити нашу хорошу серію, тобто лишитися непереможними.

— За рахунок чого, на вашу думку, команда саме так заграла після зими?

— У нас командні дії ставляться на перше місце. Ми індивідуальності «я» відсторонили вже давно і тепер у нас існує значення тільки «ми». Звичайно, що завжди існує опція програшу і це є невід’ємною частиною футболу, але коли усі б’ються на полі, коли усі гризуться не тільки за ділянку на полі, а ще і за партнера, тоді ми метр за метром охоплюємо більше території. Зараз усі готуються до матчу і немає футболіста, який би не хотів зіграти завтра. У такому матчі проти «Динамо» ти завжди можеш показати свої кращі якості — і психологічні, і тактичні. Подивимось, футбол – є футбол, «Динамо» є фаворитом, але ми теж гратимемо у свій футбол і будемо конкурентноздатними. Спробуємо нейтралізувати їх кращі боки і реалізувати наші моменти, бо я впевнений, що вони будуть.

— Чи дивилися ви матч «Динамо» з «Олександрією», де олександрійцям зовсім трохи не вистачило, щоб відібрати у киян очки? Багато ця гра надало матеріалу для роздумів?

— Звичайно, що «Олександрія» — хороша команда, дуже противна і це ми відчули на нашій шкірі. Теж саме відчуло і «Динамо», адже «Олександрія» мала шанс закрити матч і раніше, якби Лучкевич реалізував свій момент. Але все одно динамівці виглядали солідно і показали, що мають індивідуально сильних футболістів, які можуть вирішити долю матчу у кожній атаці. Кияни показали, що мають менталітет чемпіона, тому завтра буде дуже важкий матч. Подивимось наскільки ми ментально зуміємо урівноважити сили, станемо шукати наші моменти, які обов’язково будуть, але фундаментом для нас буде залишатися оборона.