Команда СК «Дніпро-1» вдало розпочала чемпіонат U-19, розгромивши «Олімпік» 4:0. Після гри ми поспілкувалися з головним тренером команди Віктором Біцюрою та автором двох голів у цьому матчі Богданом Горою.

Віктор Біцюра (головний тренер СК «Дніпро-1» U-19):

— Хлопці скучили за футболом, і гра вийшла цікавою. Створили багато моментів, з яких чотири реалізували. У перших іграх будемо знайомитися з хлопцями, пізнавати їхні слабкі та сильні якості. В нас 10-12 новачків, тож є, над чим працювати.

— Як би ви оцінили зміни, що відбулися у команді за піврічну перерву?

— Декілька хлопців перейшли до команди U-21: Кононов, Лебедєв, Швиденко, Полонський. А взяли ми до себе здебільшого хлопців 2003 року народження з академії. Плюс додалися ще два нові футболісти.

— Єдине, що засмутило сьогодні — травма голкіпера…

— Так, і особливо прикро, що це відбулося у звичайному моменті. Ми підтримуємо Богдана, бажаємо здоров’я та якнайшвидшого одужання.

 

Богдан Гора (форвард СК «Дніпро-1» U-19):

— За час карантину скучили за грою?

— Звичайно. Ми дуже довго чекали цього матчу. Дуже добре, що вийшло перемогти. Розпочали сезон позитивно. Всі зараз дуже радіють.

— Незважаючи на великий рахунок, реалізацією сьогодні ви всі, напевно, незадоволені?

— Так, дійсно. Мали багато моментів, які могли реалізувати. Особисто я втратив ще декілька шансів. Але все одно, гадаю, маємо бути задоволеними результатом.

— За твоїм відчуттям, як змінилася команда за півроку, що минули?

— Деякі хлопці перейшли у дубль, а до нас додалася молодь. Звикаємо один до одного, багато працюємо на тренуваннях. Сподіваюсь, зможемо демонструвати гарний футбол. Будемо робити все, що у наших силах.

— Пітримаєте Богдана Хому, який зазнав травми?

— Так, дуже прикро і шкода його. Сподіваюсь, що все обійдеться чимось не дуже серйозним. Ми всі бажаємо йому одужання та повернення.

— Його замінив дебютант Архіпчук, який двічі врятував команду…

— Він лише недавно долучився до нас. Хороший хлопець, ось так дебютував сьогодні. Дійсно декілька разів врятував нас від голів.