Зухвало почала ігрову частину підготовки до сезону жіноча команда СК «Дніпро-1». Підопічні Олени Кудзієвої певний час тренувальної роботи вже провели і тепер перейшли до контрольних матчів.

Спортклубівські дівчата завітали до Верхньодніпровська, де зустрілися з командою… чоловіків. Колектив ФК «ВДН» грає на обласному рівні і являє собою сплав досвідчених та юних гравців. Зустріч присвятили Дню тренера, що в Україні відзначався цього року вперше, але святковий настрій був лише за межами поля. На галявині ж, мабуть, несподівано для господарів та численних глядачів вирували справжні пристрасті.

«ВДН» швидко відкрив рахунок, але «Дніпро-1», що вперше грав у цьому складі, згодом налагодив дії у захисті. Незважаючи на атаки, господарі ніяк не могли дістатися до воріт наших дівчат, які відчули впевненість. Важливу роль зіграла і проведена заміна. 17-річна Вероніка Кузьмін, з’явившись на полі, заробила пенальті, який реалізувала Амінат Аслаханова. За нічийного рахунку команди пішли на перерву.

У другому таймі, як спала спека, спортклубівки упіймали друге дихання. На куражі вони забили двічі – відзначилися Ілона Пшенична та все та ж Вероніка Кузьмін. Рахунок 1:3 по-справжньому розлютив господарів – і пішла справжня заруба! Але дівчата СК «Дніпро-1» у жорсткій грі не поступалися чоловікам, викликавши бурхливу реакцію на трибунах. «ВДН» за п’ять хвилин до завершення матчу скоротив розрив, але наша команда втримала перемогу 3:2.

Наступний контрольний матч команда Олени Кудзієвої проведе у понеділок, 26 липня, в Кривому Розі.