Не таким вже й легким вийшов стартовий робочий день на другому зборі «Дніпра-1» у Туреччині. І якщо ранкове тренування було нетривалим, то на вечірньому команда працювала майже дві години. При цьому хоча усі вправи й були ігровими, високий темп їхнього виконання змусив гравців добряче попотіти.

На обох заняттях багато уваги приділялося тактиці, а другому тренуванню передувала ще й теорія. Розминку проводили зі змагально-розважальним елементами. Наприклад, під час однієї з вправ треба було грати у пас, а за сигналом тренера зібратися у три заздалегідь визначені команди. Яка реагувала повільніше – віджималася.

Під час різноманітних ігрових вправ увагу приділяли як діям в обороні, так і розвитку атак. Усі тренери активно підказували гравцям. А керманич спортклубівців Дмитро Михайленко вносив корективи і у матч, яким закінчилося друге тренування.

Розділившись на дві команди 11 на 11, «Дніпро-1» зіграв на обмеженій ділянці поля. Домінування «червоних» на початку втілилося у два забиті м’ячі Олексія Хобленка та Сергія Булеци. Але потім ініціативу перехопили «сині», і Дмитро Коркішко з пенальті скоротив відставання – 1:2. «Сині» в останні хвилини значно додали в активності, багато атакували і претендували ще на пенальті, але забити так і не змогли. А коли Дмитро Михайленко вже рахував останні секунди, «червоні» провели контратаку, яку виходом сам на сам завершив Булеца. Чи зарахований цей гол, вже й не так було важливо – у будь-якому випадку перемогли «червоні».

Команда у доброму гуморі повернулася до готелю на відновлювальні процедури, а завтра проведе також два тренування.