Перше тренування СК «Дніпро-1» у новому році відбулося згідно з розкладом – о 17 годині футболісти увійшли до манежу тренувальної бази. Приємно відзначити, що до ладу повернулися всі, хто не зміг закінчити першу частину сезону через хворобу. Також з усіма працював Дуглас, який зазнав восени травми, та молодий талант Валентин Рубчинський, що намагається подолати низку прикрих ушкоджень. В обоймі й вихованці молодіжного складу, які дебютували в основному складі наприкінці року: Сергій Заєць, Максим Соловйов, Кирило Ховайко та Костянтин Домарацький. Натомість, немає в команді двох досвідчених футболістів – Олексія Чичикова та Дмитра Коркішка.

До роботи гравці стали у дуже сконцентрованому, але водночас оптимістичному гуморі. Усі налаштовані на плідну підготовку та на покращення ситуації в офіційних матчах, які поновляться вже за місяць. Перше тренування вийшло доволі інтенсивним і насиченим. Після розминки футболісти одразу перейшли до ігрових вправ. Як завжди, тримання м’яча було не простим, а із спеціальними завданнями та спортивним інтересом – у незвичні ворота рахувалися голи. Можливість покращити гру ногами отримали й голкіпери – після серії вправ із Валерієм Городовим вони долучилися до польових гравців.

До середи включно наша команда працюватиме на тренувальній базі у Придніпровську, а у четвер візьме курс на Туреччину. У Белеку пройдуть два збори «Дніпра-1»: з 14 по 27 січня та з 31 січня по 11 лютого. На цей час запланована низка контрольних матчів:

21 січня. «Дніпро-1» — «Спартак» Суботиця

25 січня. «Дніпро-1» — «Чукарічки»

26 січня. «Дніпро-1» — «Силекс»

3 лютого. «Дніпро-1» — «Будучность». Цього дня відбудеться ще один матч, суперник в якому уточнюється

7 лютого. СК «Дніпро-1» — «Зета», СК «Дніпро-1» — «Локомотив» Тбілісі.

Звичайно, що у цьому розкладі ймовірні зміни, про які ми будемо вас інформувати.