Рівно місяць минув з останнього матчу «Дніпра-1» у 2019 році, і сьогодні, 15 січня, наша команда вийшла з відпустки. Гравці заздалегідь були повідомлені про графік проходження щорічного медогляду, і зранку перша група спортклубівців відвідала обласний фізкультурний диспансер.

Найпершими до лікарів завітали Сергій Логінов та Валерій Юрчук. Вони прийшли навіть трохи раніше призначеного терміну: як-то кажуть, на досвіді вирішили оминути необхідність стояти у черзі.

Зазначимо, що у складі першої групи були й два новачки: Олександр Сваток та Володимир Адамюк. Вони, як відомо, не чужі для нашого міста, тому знали й деяких нових партнерів по команді, й лікарів, які також їх пізнавали та вітали у команді. Вони навіть винайшли спеціальний діагноз для футболістів «Дніпра-1», але про ми розповімо у нашому відеосюжеті. Слідкуйте за новинами.

Взагалі, приємно відзначити традиційно привітну та веселу атмосферу, яку одразу створили футболісти в серйозному закладі. Його працівники були не проти численних жартів, але при цьому не забували ретельно оглядати та перевіряти організми гравців.

Медогляд продовжиться у найближчі три дні, а сьогодні в другій половині дня гравці у повному складі зберуться на базі у Придніпровську на перше тренування-2020.